HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

KÜLTÜR & SANAT -- 22 Şubat 2018

Sahne Tozu Tiyatrosu'nda Kahkahalar Yükseliyor

Magazinizmir
Haldun Dormen ve Çağlar İşgören'in yönettiği, Sahne Tozu Tiyatrosu'nun profesyonel oyuncu kadrosunun rol aldığı "Kaç Baba Kaç" adlı oyun İzmirli tiyatro severler ile buluşuyor.

Duayen Sanatçı Göksel Kortay da İzleyenler Arasındaydı

Duayen sanatçı Göksel Kortay da Kaç Baba Kaç oyununu seyredenler arasında yerini aldı. Kortay "İzmir seyircisi bu oyunu kaçırmamalı" diyerek oyunu ve oyuncu kadrosunu çok başarılı bulduğunu dile getirdi.

Oyun Kahkaha Eşliğinde Deam Ediyor

Oyundaki enerji ve tempo durmak bilmeden devam ediyor. Oyunun rejisi ve yetenekli oyuncu kadrosu dikkat çekiyor. Oyun boyunca seyircilerin kahkahaları durmak bilmiyor. Oyunu seyreden seyirciler oyunu ve oyuncuların performansını çok iyi bulduğunu söylüyor.

Oyunun Konusu

Doktor David Morgan'ın yıllardır beklediği, üniversitede rektör olma şansı kapısını çaldığı anda, yıllar önce yaptığı küçük bir kaçamak 18 yaşında bir erkek çocuk olarak karşısına çıkar. Üstelik çocuk sarhoştur ve ehliyetsiz araba kullandığı için tutuklanıp polis nezaretinde Dr. Morgan'ı aramaya gelir. Doktor bunu herkesten özellikle de karısından saklamaya çalışır. Doktorları, hemşireleri ve hastaları işin içine sokmadan idare etmek yerine tam tersi onları da bu arapsaçına dönüşmüş durumun ortasına atar. Doktor arkadaşından yardım isteyip onu da içinden çıkılmayacak durumlarla baş başa bırakır.

Seyirci tarafından büyük beğeni toplayan Kaç Baba Kaç Cuma, Cumartesi 20.00'de, Pazar günü ise 14.00'de Haldun Dormen Sahnesi'nde seyirci ile buluşmaya devam edecek.

 

Oyun Tarihleri
23 - 24 - 25 Şubat
2 - 3 - 4 Mart
9 - 10 - 11 Mart

Yer: Sahne Tozu Tiyatrosu Haldun Dormen Sahnesi - Konak

0232 445 20 33, 

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN