KÜLTÜR & SANAT -- 26 Ağustos 2016

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler

Magazinizmir
Merakla beklenen "Star Trek Sonsuzluk" bu hafta vizyondaki yerini alıyor.

Ağustosun son filmleri vizyondaki yerini alıyor. Korkudan bilim kurguya, animasyondan aksiyona 5 yeni film sinemaseverleri salonlara çağırıyor.

Aylardır merakla beklenen Star Trek efsanesinin yeni filmi "Star Trek Sonsuzluk" şüphesiz haftanın en iddialı yapımlarından. 

Suikast

Aksiyon tutkunları bu filmi çok sevecek! Başrollerinde Jason Statham, Jessica Alba ve Tommy Lee Jones'un yer aldığı aksiyon filmi, heyecanlı bir film izlemek isteyenleri salonlara çağırıyor.
Filmde, suikast işini bırakmak isteyen bir adamın sevgilisini kurtarmak için son kez atıldığı macera anlatılıyor. Arthur, en son işinden sonra suikastçılığı bırakma kararı alır. Ancak çok tehlikeli bir grup sevgilisi Gina'yı kaçırır. Arthur, kız arkadaşını kurtarmak için çok tehlikeli suikastlar yapmak zorunda kalacaktır.

Oyun

Bu oyun, bildiğiniz oyunlara benzemiyor. Haftanın iddialı yapımları arasında yer alan gerilim filminin başrollerinde Emma Roberts ve Dave Franco'nun yer alıyor.
Film, sanal gerçeklik oyununa katılan genç bir kızın oyun tarafından manipüle edilmesini konu alıyor. Liseye giden Vee, sosyal medya üzerinden doğruluk cesaretlik oyunun farklı bir versiyonu olan bir sanal gerçeklik oyununa katılır. Sadece cesaret görevleri verilen oyun başta eğlenceli görevlerle başlar. Bir süre sonra işler kontrolden çıkar çünkü hayatta kalmak için oyunun verdiği tüm görevleri yapmak zorundadır.

Sevimli Kedi İş Başında 2

2011 yılında ilk filmi çıkan Meksika yapımı animasyon filmi ikincisiyle, anne ve babaları çocuklarıyla sinemada keyifli vakit geçirmeleri için çağırıyor.
Filmde, "Sevimli Kedi" ve çetesinin nasıl tanıştığı anlatılıyor. Sevimli Kedi arkadaşı Benny ile taşınana kadar hırsızlık yaparak yaşamını sürdürüyordur. Benny ve diğer arkadaşları ile tanışınca kötü işleri bırakır. Ancak New York'un en kötü adamı Bay Dev ile karşılaşan Sevimli Kedi'nin başı yine derde girer. Sevimli Kedi'nin, kimseye kötülük yapmadan kendini kurtaracağı bir yol bulması gerekir.

Star Trek Sonsuzluk

Bilim kurgu tutkunlarının merakla beklediği kült seri Star Trek'in yeni filmi vizyondaki yerini aldı. Filmin başrollerinde Chris Pine, Zoe Saldana ve Zachary Quinto yer alıyor.
Filmde, Atılgan gemisinin mürettebatının merkezle iletişimi kesilmiş bir şekilde çok güçlü bir düşmanla mücadelesi anlatılıyor. Atılgan gemisinin mürettebatı 5 yıllık görevlerinin 3 yılını tamamlamıştır. Uzayın ıssız bir bölgesinde gemi hasar alır ve dünya ile iletişimi kesilir.

Bu sırada çok güçlü bir düşman ortaya çıkar ve mürettebat değerlerini korumak için sınırlı imkanlarıyla onlarla savaşmaya başlar.

Nefesini Tut

Korku filmi sevenler bu filmi kaçırmasın! Yönetmen koltuğunda başarılı korku filmlerinde "Kötü Ruh"un yönetmeni Fede Alvarez oturduğu korku filminin yapımcılığını ise Sam Raimi üstlenmiş.
Filmde, kör bir adamın evini soymaya karar veren 3 gencin başına gelen korkunç olaylar anlatılıyor. Rocky, kız kardeşi ve kendi hayatını daha iyi şartlara kavuşturmak için hırsızlığı göze alır. Sevgilisi ve bir arkadaşıyla birlikte kör bir adamın evini soymaya karar verirler. Ancak evini soymaya girdikleri adam bir seri katildir ve gençler yaşam mücadelesi vermek zorunda kalır.

FACEBOOK İLE BAĞLAN