İŞ DÜNYASI -- 21 Aralık 2016

Yeni Adresin Gayrimenkul İzmir'de Fark Yaratıyor

Magazinizmir
İzmir’de faaliyet gösteren Yeni Adresin Gayrimenkul, kiralık ya da satılık daire, dükkan ve ofisleri doğru müşteriler ile buluşturuyor.

Satıcıyı ve alıcıyı ortak paydada buluşturan Yeni Adresin, yıllardır sektörde olan tecrübeli danışmanları ile 2007 yılından bu yana hizmet veriyor. Yenilikçi hizmet felsefesine sahip olan Yeni Adresin, uzman kadrosu ve akılcı servisleri ile yatırımlara değer katıyor.

Alırken, satarken ya da kiralarken tüm süreçleri doğru bir şekilde analiz ederek en hızlı hizmeti sunmayı amaçlayan Yeni Adresin, güvenilirlik konusunda da müşterilerine eksiksiz hizmet sunuyor.

Gayrimenkulle ilgili karar almadan önce mutlaka yetkin kişi ve kurumlardan danışmanlık hizmeti alınması gerektiğini belirten Yeni Adresin Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanı Bahtiyar Akın, "Yatırımdan beklenen faydanın sağlanması ve riskin minimize edilmesi için çalışıyoruz. Hız ve güvenilirlik yaptığımız her projede en temel misyonumuzdur. Bizim için önemli olan koşulsuz müşteri memnuniyeti. Yani alıcının da satıcının da kazanması ve mutlu olması. Bunun için de sadece satıcından gayrimenkulü alıp alıcı ile buluşturmuyoruz. Satış gerçekleştikten sonra bile müşteri memnuniyetini sağlamak için hizmet vermeye devam ediyoruz. Yeni Adresin olarak farkımız da burada ortaya çıkıyor." diye konuştu.

Satışta olan güncel ilanları www.yeniadresin.net adresinden ya da https://yeniadresingayrimenkul.sahibinden.com/ üzerinden inceleyebilirsiniz.


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN