İŞ DÜNYASI -- 22 Ağustos 2016

Tıklayın Gelsin, Hayatınız Renklensin

Magazinizmir
Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı online boya satış sitesi www.boyadukkani.com ticari hayatına başladı.

Sektörün öncü firmalarından Ünlü Boya tarafından desteklenen proje yakın tarihte birçok başarıya imza atacak gibi duruyor. Türkiye sektöründeki bu açığı gören ve güzel değerlendiren Boya Dükkanı, müşterilerine birçok kolaylığı bir arada sunuyor. İnternet üzerinden birçok rengi kolayca seçebileceğiniz, litre ya da fiyata göre filtreleme yapabileceğiniz ve kargo ücreti ödemeyeceğiniz bu sitede hayatınızı renklendirmek sadece bir tık uzağınızda!


İnternet ortamındaki tüm ödeme yöntemlerini ve taksit kolaylığını da bünyesinde bulunduran Boya Dükkanı, “Tıklayın Gelsin, Hayatınız Renklensin” mottosuyla çıktığı yolda daha şimdiden birçok başarıya imza attı. Star TV ekranlarında yayınlanan Kiralık Aşk dizisine sponsor olması ve aktif sosyal medya kullanımıyla her gün bilinirliğini biraz daha arttıran Boya Dükkanı, internet sitesi üzerinde boya satışı yapan farklı işletmelere ve markalara da yer vermeyi planlanlıyor.


Gördüğü yoğun ilgiden memnun olan Boya Dükkanı, kısa bir süre içerisinde online boya satışında Türkiye’nin jenerik firması olma hedefine emin adımlarla ilerliyor.

FACEBOOK İLE BAĞLAN