İŞ DÜNYASI -- 12 Mayıs 2016

Tedarikçiler Yenilikçi Ürünleri İle Vitrine Çıktı

Magazinizmir
Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD) tarafından hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçilerin bir araya getiren 3. Ege Tekstil ve Konfeksiyon Tedarikçileri buluşması Hilton Oteli’nde yapıldı.

EGSD Yönetim Kurulu Başkanı Mukadder Özden, sektör temsilcileri ve EGSD üyelerinin katıldığı açılış töreninde Enriko Aliberti tarafından hazırlanan mini defile de büyük ilgi gördü.

Fuar Hedefi

Açılışta konuşan EGSD Yönetim Kurulu Başkanı Mukadder Özden, bu yıl 35 firmanın katıldığı etkinliğe firmaların büyük ilgi gösterdiğini Enriko Aliberti firmasının da ana sponsor olduğunu söyledi. EGSD üyelerinin bu etkinlikle birbirleri ile daha fazla iş yapmaya başladığını belirten Özden, Birçok firmanın da gerçekleştirdiği iş bağlantıları ile etkinlik sayesinde büyüdüğünü kaydetti. Sektörlerinde ihracatı yüzde 5 arttırarak çalışmalarına devam ettiklerini ifade eden Özden, "Teknolojik olarak sürekli atak halindeyiz. Katılan firmalar son teknoloji ile üretim gerçekleştiriyor. Sektörde rekabet etmemizi ve iyi olmamızı sağlayan bu dinamik yapımız. Etkinliğimizde firmalar gerçekten çok güzel ürünlerini burada sergiliyorlar. Amacımız bu etkinliğin ileride bir fuar haline gelmesidir. İzmir’in bu tarz fuarlara ihtiyacı var" diye konuştu.

Kimler Katılıyor ?

Akbarkod Etiket, Astaş Makine, Aykaya Plastik Ambalaj, Batı Basma, Baydaş Matbaa /İsmail Baydaş, Belta Tekstil, Derin Kumaş , Ekoten Tekstil, Emr Fermuar, Enfotek End.Bil.Tek., Fateks Kumaş, Feda Tekstil, Giltaş Genel Paz., İ.Ö.S İzmir Örme Tekstil, İzmir Brode Tekstil, Linset Tekstil, Luz Teksti, Enriko Alibertı Büro Araçları, Mu Tekstil, Nd Tekstil, Onur Kapitone, Örünler Tekstil, Nedim Örün Özgün Boya, Permess Tela Internatıonal /Hollanda, Pir Nakış, Polytropon Bilişim Hizmetler, Roseteks Brode Tekstil, Santeks Konfeksiyon, Şimşek Makine, Tetaş, Tunaboylu Tekstil, Yağlıca Tekstil, Yeniçeri Tekstil, Yonca Fermuar.


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN