HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 18 Temmuz 2016

River Suites Ataşehir, İzmir'de 5 Yıldızlı Yaşamı 5 Yıldızlı Yatırım Fırsatıyla Sunuyor

Magazinizmir
Ege Duru İnşaat tarafından hayata geçirilen River Suites, İzmir’in yükselen değeri Ataşehir’de, yatırım maliyetlerinin kısa sürede geri döneceği 5 yıldızlı bir yaşam sunuyor.

Çiğli, Ataşehir’de deniz ve nehir manzarasıyla öne çıkan River Suites, müşterilerine sakin ve huzurlu bir yaşam sunuyor. 2 blokta, 7 katlı ve her kat 3 daire olarak tasarlanan 42 daireden oluşan projede 2+1, 3+1 ve teraslı 2+1’den oluşan seçenekler bulunuyor.

 

102 m2 ile 136 m2 arasında değişiklik gösteren daireler bulunan River Suites, müşterilerine huzur, konfor, kalite ve güvenlik vadediyor. Ayrıca her dairede standart olarak uzaktan kontrol edilebilen akıllı ev sistemi, yerden ısıtma, otomatik panjur sistemi, klima, hazır mutfak, ithal ankastre set, laminat parke, akıllı ev sistemine entegre yangın ve su dedektörü ve site sakinlerinin ihtiyaçlarını karşılayacak görevli bulunuyor.

Fitness salonu ve açık yüzme havuzunun tüm site sakinlerinin kullanımına açık olarak sunulduğu River Suites’te güvenlik de üst düzeyde. Projede site girişinde 24 saat güvenlik ve 24 saat kamera sistemi ile güvenlik kontrolü bulunuyor.

 

River Suites Hakkında Detaylı Bilgi İçin :  0 232 329 15 60  / http://www.riversuitesatasehir.com/index.asp

FACEBOOK İLE BAĞLAN