HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 24 Ağustos 2016

Otomatik Kapı Sektörünün Lideri Beta Kapı

Magazinizmir
1983 yılında otomatik kapı sektörüne giriş yapan ve o tarihten bu yana sektörün lider firmalarının başlıcası olmayı başaran Beta Motorlu Kapı Sistemleri, endüstriyel tesislerin hertürlü otomatik geçiş ve yükleme sistemlerini başarı ile uygulamaya devam ediyor.

1983 Yılından bu yana Endüstriyel kapılar konusunda öncü ve lider firma özelliğini geliştirerek devam ettiren Beta Motorlu Kapı Sistemleri yurtiçi ve yurtdışı talepleri yerli teknoloji ile karşılıyor.

 

Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rehai Kızıltan, fabrikalara uygulanan PVC hızlı kapı, Sectioınal tip Endüstriyel kapı, sarmal tip kapılar, yangına dayanımlı kapılar ve camlar ile Hidrolik Yükleme Rampaları ve Körük sistemlerinin dışında, gelişen trend ve ihtiyaçları yakın olarak takip ettiklerini, özellikle Gıda, Tütün ve Kimya sanayiinde kullanılmaya başlanan Gaz Sızdırmaz ve Patlamaya Dayanıklı tip kapılarıda portföylerine dahil ettiklerini vurguladı.

 

Günümüzde fabrika yapan fabrikaların, enerji tesislerinin, çimento ve madencilik ile gemi yapım gibi sektörlerin ihtiyacı olan dev boyutlu kapıları da üreterek başarı ile uyguladıklarını belirten Kızıltan, bunun yanı sıra Fotoselli Kapılar, Bahçe Geçiş Sistemleri, Bariyer Sistemleri, Motorlu Panjur Sistemleri gibi evsel alanlarda da etkilerini arttırdıklarını ve Bölgemizdeki büyük çaplı projelerde yer aldıklarını dile getirdi.

 

Amaçlarının sektör lideri konumunu pekiştirerek, Global ölçekte bir firma olma yönünde hızlı adımlar atmak olduğunu ifade eden Ali Rehai Kızıltan, ikinci neslin şirkete katılımı ile güç kazandıklarını ehil profesyonel kadroları ile bu amacı gerçekleştirebileceklerine olan inandıklarını belirtti. Kızıltan, son dönemde ülke olarak yaşadığımız badireleri çok çabuk ve zarar görmeden aştığımızı, ekonomisi ile halkı ile eşi görülmemiş bir sınav veren güçlü devletimizin parlak geleceğine kendi çaplarında işlerini en iyi şekide yaparak katkıda bulunmayı boyunlarının borcu olarak gördüklerini söyledi. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN