İŞ DÜNYASI -- 5 Mayıs 2016

Kampuslife Evleri Seyrek'te Yaşam Başlıyor

Magazinizmir
Yita İnşaat ve Artim Grup ortaklığı ile Seyrek bölgesine büyük değer katan ilk yatırım projesi olarak öne çıkan Kampüslife Evlerinde yaşam başlıyor.

9 Nisan 2016 cumartesi günü Kampüslife Evlerinde yapılan törenle ev sahipleri anahtarlarına kavuştu. Anahtar tesliminden sonra yapılan mangal partisi ile ev sahipleri lezzetli ve keyifli anlar yaşadı.

Daha önce yapmış olduğu Selenova Sitesi, Aydınlıkevler Sitesi, Seraturunç Evler, Çisekent Sitesi, Çamlıvadi Sitesi, Akbul Sitesi, Vildan Sitesi, Çeşme Villaları, Ceren Apt. ve Manzara Apartmanı ile yatırımcılarından tam puan alan Yita İnşaat, Kampüs Life Evleri ile Seyrek'te bir projeye daha imza attı.

5 blokta 155 konut ve 4 iş yerinden oluşan, 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri sunduklarını söyleyen Yita İnşaat Yöneticisi Mustafa Yiğit ;
“Bu proje ile keyifli bir yaşam alanı sunmak ve yatırımcılarımıza kazanç sağlamak ilk hedefimizdi. Şu an bu hedefimize ulaşmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kampüslife Evleri Seyrek bölgesinin gelişimine de katkı sağlayan bir proje olmuştur. Gediz Üniversitesi'ne 5 dakikalık yürüyüş mesafesinde yer alan proje öğrencilerin barınma problemlerinin çözümü konusunda da iyi bir alternatif olacaktır kanısındayım. dedi. 

 

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN