HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 11 Ağustos 2016

Her Adımda Mükemmele Ulaşmak İçin Çalışıyoruz

Magazinizmir
Türkiye Kalite Derneği İzmir Şubesi (KALDER) tarafından düzenlenen Mükemmelliği Arayış Sempozyumu kapsamında Ege Bölgesi Mükemmellik Ödülü'nü kazanan TOYO Matbaa Mürekkepleri'nin CEO’su Yakup Benli, hedeflerinin her adımda kalite ile farklılaşmak ve mükemmele ulaşmak olduğunu söyledi.

TOYO Matbaa Mürekkepleri'nin dünyanın en büyük 3'üncü mürekkep üreticisi olan, TOYO Holding ve Yaşar Holding ortaklığı ile faaliyetlerini sürdürdüğünü kaydeden Benli, "Kalite, asla tesadüf olamaz. Bu yüzden mükemmelliği geliştirmek için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz" dedi.

KalDer’in, ülkemizdeki kalite bilincinin gelişmesi için önemli adımlar attığını dile getiren Yakup Benli, "Yerel Kalite 2016 ödüllerinde ise Ege Bölgesi Mükemmellik Ödülü'nü kazanmak bizler için önemli bir motivasyon kaynağı oldu. Mükemmellik yolculuğumuzu EFQM Mükemmellik Modeli'ni kullanmaya başlayarak daha üst bir noktaya taşıdık. Kalite bilincini, yerel ve ulusal çapta özendirme, yaygınlaştırma ve ödüllendirmek için çalışan KalDer yetkililerine de teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Kalite İle Farklılaşmak Gerek

TOYO Matbaa Mürekkepleri CEO’su Yakup Benli, firma olarak tüm süreçlerde mükemmelliği hedefleyen çalışmalarının EFQM Mükemmellik Modeli ile ivme kazandığını söyledi. Benli, sözlerine şöyle devam etti: "Ürün geliştirmeden, AR-GE’ye, müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden, satış sonrası teknik desteğe kadar her adımda hedefimiz 'kalite' ile farklılaşmak ve mükemmele ulaşmak. Bu yıl ikinci kez başvurduğumuz mükemmellik ödüllerinde aldığımız Ege Bölgesi Mükemmellik Ödülü, bizim için önemli bir motivasyon kaynağı olurken, uyguladığımız 'kaliteli iş yapma' felsefimize inancımızı pekiştirdi. Mükemmelliği geliştirmeye ve bunun için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Unutulmaması gereken şudur ki; kalite asla tesadüf değildir" dedi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN