İŞ DÜNYASI -- 30 Eylül 2016

Globalbizz'den Markanıza Özel Masa Üstü Şarj Sistemleri

Magazinizmir
%100 Türk girişimi olan Globalbizz markanıza özel masa üstü şarj cihazları ile ilgi çekiyor.

 2009 yılından bu yana geliştirmiş ve üretmiş olduğu inovatif ürünleri ile hızla büyüyen Globalbizz yeni nesil telefonlara özel üretmiş olduğu masa üstü şarj aletlerinde sektör liderliğini aldı.

Teknolojik altyapısı ve kendine özgü yazılım desteği ile dünya'da başka bir benzeri olmayan Globalbizz masa üstü şarj aletleri benzer ürün üreten rakiplerine üstünlük sağladı. Sadece akıllı telefonları değil aynı zamanda tüm tablet gruplarını da şarj etme imkanı sunuyor. Türkiye çapında bir çok mekanın çözüm ortağı olan Globalbizz yeni tasarımı ile Marka ve Kurumlara'da kişiye özel üretim imkanı sunmaya başladı. 

Ürünlerinin kalitesine ve teknolijisine çok güvendiklerini söyleyen Globallbizz Genel Müdürü Yavuz Özkan ÇALKAN, piyasada hali hazırda bulunan ürünlerimize olan ilgi ve sağladığı faydayı göz önünde bulundurarak, masa üstü şarj alertlerimizin marka ve kurumlar için çok ciddi ve faydali bir  iletişim / reklam aracı oldığınu gördük.  Kurumsal firmaların yeni ürün lansmanlarında, fuarlarında ve promosyon ürünü olarak Masa üstü şarj aletlerimizi talep etmelerinin ardından kişiye özel üretim için ciddi bir yatırım yaptık" dedi 

Türkiye çapında bayilikler vererek büyümeye devam eden Globalbizz sınırları aşıp %100 Türk üretimi olan ürünlerini tüm dünyaya satmak için ihracat görüşmelerine başladı. 

Detaylı bilgi ve bayilik için : http://www.globalbizz.net 

 

 

 

 

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN