HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 29 Aralık 2016

Flora Ataşehir Evleri İle ''Mutlu Bir Yatırım'' Başlıyor!

Magazinizmir
Durusu İnşaat tarafından hayata geçirilen Flora Ataşehir Evleri, İzmir’in yükselen değeri Ataşehir’de, yeniliklere ve keyifli yaşam alanlarına imza atıyor.

Yatırımcılara “Mutlu Yatırım” fırsatı veren Durusu İnşaat, bu yeniliklerle dolu proje ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Çiğli Kent Hastanesi’nin en yakın komşusu olan Flora Ataşehir Evleri, tramvay, hastane, otobüs ve dolmuş duraklarına sadece bir adım mesafede bulunurken, lüks kafelerin ve restoranların ise yanı başında yer alıyor.

Türkiye’nin ilk ve tek radyasyonsuzprojesi olarak bambaşka bir çalışmayaimza attıklarını dile getiren Durusu İnşaat Genel Müdür’ü Emre Demir;
"Yatırımcılarımıza farklı, yenilikçi ve keyif dolu alanlar yaratmak bizlerin ilk hedeflerinden biriydi. Flora Ataşehir Evleri ile birlikte de İzmir’in yükselen değeri haline gelecek bir işe imza attık.

2017’de de böylesine farklı, sağlıklı ve keyif dolu yaşam alanlarının bulunduğu yepyeni projelerle İzmir’in "Mutlu Yatırıcılarının” yer aldığı işler yapmaya devam edeceğiz."  diye belirtti.

Flora Ataşehir Evleri Ayrıcalıkları;

*Türkiye’nin ilk radyasyonsuz projesi,

*Hayal ettiğiniz gibi bir yaşam,

*Dört mevsim dört dörtlük yaşayabileceğiniz bir yer,

*Dışından içine fark yaratan tasarım,

*Eşsiz lokasyonu ile her yere kolay ulaşım,

*Size özel butik bir rezidans,

Fırsatları2+1, 3+1 ve Dubleks ev seçenekleri ile hem ilklerin hem de kendinizi özel hissetmenin en güvenilir adresi Flora Ataşehir Evleri, keyifli yaşam alanları ile sizleri bekliyor.

Flora Ataşehir Evleri Hakkında Detaylı Bilgi İçin ;

0 (532) 170 79 06 / 0 (232) 329 33 03

www.floraatasehir.com

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN