İŞ DÜNYASI -- 21 Haziran 2016

Fabay Adabükü Evleri İle Bodrum’da Eşsiz Bir Yaşam Tarzı Sizleri Bekliyor.

Magazinizmir
Tekstil ve kuyum mağazasından, markalı konut projelerine…


1948 yılında, Fethiye’de açılan tekstil ve kuyum mağazası ile başlayan Özyer Grup’un en genç ve en dinamik markası Fabay İnşaat, 2015 Haziran’da ticari hayatına başladı.
Kurulduğu günden bu yana; kuyum, turizm, inşaat, emlak, basın, medya ve son olarak da enerji sektörlerinde yatırımlar yapmış ve yapmaya devam etmekte olan grubun, en yeni markası Fabay; yine aile üyelerinden Faruk Özyer (Fabay İnşaat Yönetim Kurulu Bşk.) ve oğlu Fatih Furkan Özyer’e (Fabay İnşaat Pazarlama Müdürü) emanet olarak, babadan oğula geçen yolculuğuna devam etmektedir.


Fethiye, Dalaman, Göcek, Kuşadası, Didim ve Bodrum’da inşa edilmiş 50 konut projesinin ve 5.534 konutun ardından, 51. olarak gelen Fabay Adabükü Evleri, muazzam bir iş dünyası ve inşaat sektörü deneyiminin ürünü olarak, Bodrum’un son yıllarda yatırım değeri sürekli yükselen lokasyonu Adabükü’nde doğuyor. Firmanın, muhteşem doğası ve hava kalitesi ile ünlü Adabükü’nde dört (toplam 1.629 konut), Bodrum’un en trend lokasyonu Yalıkavak’ta ise iki (toplam 227 konut) projesi daha bulunuyor.


Ödüllü satış sonrası hizmetleriyle ünlü Artev Global markasının satış ve pazarlama deneyimini, profesyonel teknik alt yapı ile birleştiren Fabay İnşaat, ilk projesine Bodrum Adabükü’nde adım imza atıyor. 2015 Kasım ayında temeli atılan projenin, 2018 Mayıs’ta teslim edileceği bildiriliyor.


60.000 metrekare arazi üzerine inşa edilecek olan ve 143 konuttan oluşan kompleks, sadece yaşam alanı değil; denize sıfır sosyal tesisleri ve yanı başına yine Fabay İnşaat tarafından inşa edilecek olan AVM ile bölgenin sosyal ve ekonomik hayatına da katkı sağlıyor.


Engelli dostu ortak yaşam alanları ile dikkat çeken proje aynı zamanda çevre dostu bir yaklaşım ile planlanıyor. Ozmos sistemi ile deniz suyu kullanılabilir halde hizmete sunulurken, atık su dönüştürme yöntemi ile maksimum tasarruf sağlanıyor.

FACEBOOK İLE BAĞLAN