İŞ DÜNYASI -- 9 Ağustos 2016

Eczacıların Geleceğini Planlıyoruz

Magazinizmir
EDAK Ecza Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Eczacı Sarp Yaklav, eczanelerin gelecekte karşılaşacakları sorunlara çözüm üretecek, iş yapma biçimlerine destek olan bir yapı üzerinde çalıştıklarını açıkladı.

37. yılını kutlayan EDAK Ecza Kooperatifi'nin Yönetim Kurulu Başkanı Sarp Yaklav, önemli açıklamalarda bulundu. EDAK'ın eczanelerin geleceği noktasında ve piyasanın bir aktörü olarak her zaman masada olması gereken bir yapı olduğuna dikkat çeken Yaklav, "Kurumumuz eczacıların geleceğini planlayan, daha güzel günler için eczacılarımıza vizyon açabilen bir kurumdur. Eczacıların işlerini kolaylaştırıcı, gelecek süreçlerde karşılaşabilecekleri sorunlara çözüm üretecek, onlara iş yapma biçimlerinde her zaman destek olacak bir yapı üzerinde çalışmalarımız sürüyor. EDAK bugünden yarına eczaneleri gelecek nesillere taşımak için önemli bir görev ve misyon üstlenmiştir. EDAK yapar, sonra söyler" diye konuştu.

Yoğun Çalışma Temposu İçerisindeyiz

Yönetim ve çalışanlar olarak çok yoğun bir tempo içerisinde olduklarını ifade eden Yaklav, temin ve tevzi ile bilişim yönetimi güncelleme konularındaki çalışmalarının da hızla sürdüğünü, en kısa sürede tamamlanacağını sözlerine ekledi. "Eczacılarımız bizi takip etsin" diyen Yaklav, "Türkiye'de bir kuruluşun 37. yıla girmesi kolay değildir. Bu başarıda eczacılarımızın da çalışanlarımızın da büyük bir emeği ve payı var" diye konuştu.  

FACEBOOK İLE BAĞLAN