İŞ DÜNYASI -- 21 Ağustos 2017

Bayramda Ege'nin İncisi İzmir'den Davet Var

Magazinizmir
Bayram tatilinde Ege’nin incisi İzmir’i tercih edenler alışveriş merkezleri, sinemaları, marinası, seçkin café ve restoran alternatifleriyle bu güzel şehrin güzelliklerini yaşayabilecekler.

Wyndham Grand İzmir Özdilek Genel Müdürü Funda Çam "Türkiye’nin her yeri ayrı bir cennet. Ancak Ege Bölgesi tabiat ana tarafından sanki biraz daha fazla şansa layık görülmüş gibi. Bizler konforlu ve bir o kadar da eğlencelibir bayram tatili için tüm seyahat severleri İzmir’e davet ediyoruz.Bu uzun bayram tatilini aileleri ile birlikte geçirmek isteyenler için 2 kişilik konaklama için zengin açık büfe kahvaltı dâhil 350 TL+ KDV’den başlayan fiyatlarla bir bayram paketi hazırladık" dedi.

Sağlık dolu bir gün için de açık – kapalı ve termal havuzları olan otelin SPA merkezinden de özellikle bahsetmek gerekiyor. Büyükler masaj terapilerinden faydalanırken çocuklar ve gençler otelin hemen önündeki deniz kıyısında ve kent ormanında ücretsiz sunulan bisikletlerle keyifli anlar yaşayabilir. Otelin yanında bulunan Özdilek alışveriş merkezi ve çocuk eğlence merkezi ile güzel başka bir alternatif.

Akşam İzmir’in meşhur Kordonboyu'nda denizin keyfini çıkarmak ve ege mutfağının leziz örneklerin tadını çıkarmak isteyenler için ücretsiz ulaşım hizmeti de sunuluyor.

İzmir, büyükşehir olmasının yanı sıra tatil yapılacak birçok bölgeye yakınlığı ile de biliniyor. Wyndham Grand İzmir Özdilek deniz kıyısındaki benzersiz konumu ile misafirlerine kısa sürede Çeşme, Alaçatı, Selçuk, Efes, Meryem Ana, Kuşadası, Urla ve Seferihisar gibi turistik beldelere ulaşabilme imkânı sunuyor.

Tarih ve eğlence dolu günübirlik bir gezi içinSelçuk, Şirince Efes, Meryemana ve Kuşadası rotası tercih edilebilir. Çeşme ve Alaçatı serinleten rüzgârı, tropik kumsalları aratmayan plajları, sakızlı dondurması, dillere destan güzellikte yemekleri ve eğlence mekanları ile her zaman olduğu gibi çok popüler. İzmir merkezde kalmayı tercih edenler ise tarihi Kemeraltı'nda unutulmaz bir gün yaşayabilir.Tarihi Kızlarağası hanı ile meşhur Hisarönü’nde birbirinden güzel küçük dükkanlardan sevdiklerine eşsiz hediyelikler alabilirler.


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN