Tek Tek Meyhanesi 4. Yaşını Kutluyor

Alsancak Dantel Sokak'ta hizmet veren ve İzmir'in en iyi meyhanelerinden olan Tek Tek Meyhanesi, 4. Yaşını kutluyor.Açıldığı günden bu yana lezzet tutkunlarının gönlünde taht kuran Tek Tek Meyhanesi, 9-10 Ekim 2015 tarihlerinde fasıllı eğlence ile yeni yaşını kutlayacak.

Sadık müşteri kitlesi ile meyhane kavramına yeni bir boyut kazandıran Tek Tek Meyhanesi, yaş günü kutlamasında misafirlerine tadına doyulmaz bir geceye yaşatmaya hazırlanıyor.

Özgün mezeleri, zengin ara sıcakları, nefis ızgaraları ve canlı müzik ekibiyle kısa süre içerisinde İzmir'de vazgeçilmezler arasına giren Tek Tek Meyhanesi, 17 Ekim 2015 tarihinde de Karşıyaka, Mavişehir’deki yeni mekanının açılışını yapacak.

Başarılı İşletmeci Oğuz Erol’un 2012 yılında İzmir Dantel Sokak'ta açtığı ve İzmirlilere farklı bir meyhane kültürü sunarak gözde mekânlardan biri olmayı başaran Tek Tek Meyhanesi, artık Karşıyaka, Mavişehir’de de tüm hızıyla eğlendirmeye devam edecek.


Rezervasyon için: 0 (232) 464 32 35
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Alsancak Dantel Sokak İzmir, İzmir Alsancak Dantel Sokak, Tek Tek Meyhanesi İzmir, İzmir Tek Tek Meyhanesi, Karşıyaka İzmir, Mavişehir İzmir, İzmir mekanları, izmir yeme-içme