HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YEME & İÇME -- 11 Haziran 2019

TAM BİR ALAÇATI RÜYASI “MORAH”

Magazinizmir
Alaçatı’da geçen sene açılan, yemekleri, dekoru, sunumları kendine özgü ruhu ve karakteriyle dikkat çeken MORAH , ünlü şef ERBERK AVŞAR’ın danışmanlığında hazırlanan, yaz konseptli menüsünü keşfe davet ediyor!

Çeşme Alaçatı’da geçen sezon açılan “MORAH ”, Türkiye'nin yarataıcı şeflerinden ERBERK AVŞAR’In danışmanlığında hazırlanan, TAZE ve YEREL lezzetler başta olmak üzere dünya mutfağı odaklı menüsü, fark yaratan dekoru ve özgün konsepti ile dikkat çeken mekan ünlüler ile yaza merhaba dedi.

ALAÇATI'nın İştah Kabartan Adresi “MORAH” ile Çeşme’ye Farklı Lezzetler Geldi!


Dünya mutfağının çarpıcı tatlarını, özgün yorumlarla sunan MORAH menüsünde, her damak tadına uygun, başlangıçlar, çorbalar, salatalar, soslar ve dipler, ana yemekler, tatlılar ile oldukça zengin alternatifler yer alıyor.Başlangıçlardan Tüpte Bourbonşu Et Ezme, ana yemeklerden Sous Vide Kuzu Kaburga her biri özel reçetelerle hazırlanan, oldukça karakteristik tatlar yer alıyor. Morah Sarması ise her lezzetin tadını doyasıya çıkarmak isteyenlerin favorisi…

Çarpıcı Mimarisi, Özgün Dekorasyonu ile Daha İlk Adımda Farkını Belli Ediyor!
Alaçatının en temel öğeleri olan ahşap, taş, gibi detayların yoğun kullanımı MORAH’ın dekorasyonunda öne çıkarken, mekana dinamizm ve güçlü bir hava katan metal dokunuşlar da, bar detayları, aydınlatmalar, dolaplar gibi materyallerde kendini gösteriyor. Mekana özel çizimler ise Naif Tasarım tarafından tasarlandı.


LOVE FOOD LOVE LIFE LOVE MORAH mottosu ile 2019 yazını karşılayacak MORAHşimdiden yazın gözde mekanları arasında yerini almış durumda gözüküyor.


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN