HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YEME & İÇME -- 12 Şubat 2020

SEVGİLİSİNİN “EN TATLISINA” ÖZSÜT SÜPRİZİ!

Magazinizmir
14 Şubat’a özel olarak “Aşk Kıtırı” adını verdiği enfes bir lezzet yaratan Özsüt, Instagram hesabından düzenlediği Sevgililer Günü çekilişiyle aşık çiftlere soruyor: “Sevgilinin gözünde sandığın kadar tatlı mısın, yoksa “Aşk Kıtırı” pastamız mı daha tatlı? Bu romantik günü aynı zamanda eğlenceli bir deneyime dönüştüren çekilişe #NeKadarTatlısın hashtag’ini kullanarak katılmak mümkün. Çekiliş sonucunda 14 kişi, Sevgililer Günü’nü Özsüt’ün enfes Aşk Kıtırı pastası ile kutlama şansını yakalayacak.

Sevdiğine aşkını anlatmanın en tatlı yolunu arayan çiftlere en büyük destek, tadına doyulmaz lezzetlerin üreticisi Özsüt’ten geliyor. 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel olarak “Aşk Kıtırı” adını verdiği enfes bir pasta sunan Özsüt, Instagram hesabında düzenlediği heyecanlı bir çekilişle çiftlerin birlikteliklerini kutlamaya devam ediyor. #NeKadarTatlısın hashtag’i ile Instagram üzerinde sevgililere özel bir çekiliş gerçekleştiren marka, çiftleri hediye yağmuruna tutarak hem aşklarını en güzel şekilde yaşamalarını hem de bu özel gün aracılığıyla eğlenceli bir deneyim yaşamalarını sağlıyor.

 

14 şanslı sevgiliden biri de sen ol!

“Sevgilinin gözünde sandığın kadar tatlı mısın, yoksa Sevgililer Günü’ne özel “Aşk Kıtırı” pastamız mı daha tatlı?” diye soran Özsüt, çekilişe katılacakların #NeKadarTatlısın hashtag’i ile seçimini yorum olarak ve 1 arkadaşını etiketleyerek gönderinin altına yazmalarını istiyor. Çekiliş sonucunda 14 şanslı kişi, çikolata ve çileğin enfes birlikteliğiyle hazırlanan Aşk Kıtırı pastasını kazanma fırsatını yakalayacak.

 

Aşk Kıtırı’na sahip olacak şanslılar, 14 Şubat Cuma günü saat 14.30’da Özsüt’ün Instagram hesabından kazanan isimleri öğrenecekler. Çiftler ayrıca hafta boyunca, Özsüt’ün Instagram story’sinde yer alan eğlenceli Sevgililer Günü anketleriyle keyif ve mutluluğu bir arada yaşayacak.

FACEBOOK İLE BAĞLAN