HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YEME & İÇME -- 26 Temmuz 2022

Özsüt’ten yepyeni keyifli bir tat: Cruller

Magazinizmir
Dünyanın trend lezzeti Cruller, birbirinden enfes altı farklı çeşidi ile Özsüt’ün 2022 Yaz Menüsü’nde yerini aldı. Cruller, kısa sürede kendi müdavimlerini yaratarak dostlarla keyifli anların yeni tadı olacak.

Her yıl yaz ve kış olmak üzere menüsünü iki kez yenileyerek misafirlerine yeni lezzetler sunan Özsüt, 2022 Yaz Menüsü’nde dünyanın en çok tercih edilen tatlısına yer veriyor.

‘Arabada, evde nerede istersen Cruller’
Kahvelerin en tatlı yeni eşlikçisi Cruller, şu hamuru arasına enfes pastacı kreması ile hazırlanıyor. ‘Arabada, evde nerede istersen Cruller’ mottosuyla yola çıkan bu eşsiz lezzet, altı farklı çeşidi ile her damağa hitap ediyor. Kısa sürede kendi müdavimlerini yaratmaya aday bu trend tatlı, badem parçacıkları, beyaz çikolata ve çikolatalı pastacı kremasıyla hazırlanan Bademli Çikolatalı, sütlü çikolata ve vanilyalı kremasının leziz buluşması Sütlü Çikolatalı, kakaolu bisküvi ve kremanın müthiş birlikteliği Bisküvi Kremalı, yer fıstığı ve beyaz çikolatanın benzersiz uyumu Yer Fıstıklı, Antep fıstığı sevenlerin hayran kalacağı Antep Fıstıklı ve karamel ile çikolatayı buluşturan Karamelli çeşitleri ile lezzet severlerle Özsüt’lerde buluşmayı bekliyor 

FACEBOOK İLE BAĞLAN