Mövenpick Hotel Izmir'de Aşk Başkadır

Mövenpick Hotel Izmir, 14 Şubat’ta “siz ve sevdiğinizi” büyüleyecek şehrin en romantik programını sunuyor.Sevgililer Günü'nü anlamlı ve unutulmaz kılmak isteyen çiftler için Mövenpick Hotel Izmir'den romantik bir teklif. Aşkı her yönüyle anlatan rüya gibi bir atmosfer, kulağınıza fısıldayan keman melodileri, sevgilinizle baş başa bir yemek ve Körfez manzarası eşliğinde romantik saatler… Margaux Restaurant, 14 Şubat’ta, aşıkları çok özel bir akşam yemeğine davet ediyor. Ayça Gündüz ile canlı müzik ve Başaşçı Murat Yıldız tarafından özenle hazırlanmış özel menü eşliğinde romantik saatler sizleri bekliyor.

Margaux Restaurant'ta canlı müzik eşliğinde sunulan limitsiz içkili 7 aşamalı sevgililer günü menüsü kişi başı sadece 220 TL, masaj dahil paketimiz ise kişi başı 280 TL.

Mövenpick Hotel Izmir’de Romantizm Gece Boyunca Sürüyor

Mövenpick Hotel Izmir’in şık ve konforlu odalarında özel bir gece geçirmeniz için Sevgililer Günü’nden daha iyi bir nedeniniz olamaz…
Margaux Restaurant’ta baş başa akşam yemeği, güne keyifle başlamanızı sağlayacak açık büfe kahvaltı ve Coral Sağlık Kulübü’nün tüm ayrıcalıklarından ücretsiz yararlanabilme imkanıyla sevgilinizi şımartın.

Mövenpick Hotel Izmir'in sevgililer günü paketi, 2 kişilik romantik akşam yemeği, klasik masaj ve konaklama dahil 775 TL.

Sevgililer Günü programlarıyla ilgili bilgi ve rezervasyon için 0232 488 14 20 ve ya 0232 488 14 25 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Mövenpick Hotel Izmir, İzmir Mövenpick Hotel, Margaux Restaurant, Ayça Gündüz, Murat Yıldız, Coral Sağlık Kulübü İzmir, İzmir Coral Sağlık Kulübü, İzmir Mekanları