HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YEME & İÇME -- 10 Temmuz 2024

Loge.co Withco'dan Felsefi Lezzetler: Philosophic Gastro Talks Etkinliği Alaçatı Çeşme'de Başlıyor!

Magazinizmir
Loge.co Withco'dan Felsefi Lezzetler: Philosophic Gastro Talks Etkinliği Alaçatı Çeşme'de Başlıyor!

 26 Temmuz 2024 Cuma akşamı saat 20.30'dan itibaren Alaçatı Çeşme'de bulunan Loge.co Withco, özel bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. "Philosophic Gastro Talks" adı altında düzenlenecek bu özel etkinlik, felsefi düşünceleri ve gastronomiyi bir araya getirecek.

Etkinliğin ilk kısmında, uzman eğitmen Özgür Çağdaş Çakıroğlu tarafından Puro Başlangıç seviye eğitimi sunulacak. Rom ve serpme ikramlar eşliğinde gerçekleşecek bu deneyim, katılımcılara puro kültürü ve tadı hakkında derinlemesine bilgiler sunacak.

Etkinliğin ikinci bölümünde ise uzman felsefeci ve felsefe öğretmeni Fırat Sarsar moderatörlüğünde, "İnsan Nedir?" konusu üzerine bir derin bir sohbet gerçekleştirilecek. Katılımcılar, düşünce zehirlerine karşı olası panzehirleri araştıracak ve felsefi bir yolculuğa çıkacaklar.

Loge.co Withco'nun bu özel etkinliği, puro kültürü ve felsefe merakı olan herkesi Alaçatı Çeşme'de buluşmaya davet ediyor. Etkinlik detayları ve katılım için daha fazla bilgiye @loge.co instagram hesabından ve 0532 609 83 45 numarasını arayarak ulaşabilirsiniz.

FACEBOOK İLE BAĞLAN