HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YEME & İÇME -- 16 Ocak 2020

KFC MUTFAĞINI İZMİRLİLERE AÇTI!

Magazinizmir
Türk halkını 30 yıldır parmak ısırtan lezzetteki tavuklarıyla buluşturan KFC, İzmir’de hayata geçirdiği “Mutfak Ortada” projesi ile dileyen misafirlerini mutfaklarına davet ediyor.

Bu ziyaretler sırasında her sabah taze olarak gelen yerli üretim tavukların saklama koşulları, pişirme teknikleri, mutfak teknolojisi, tavukların ve diğer gıda ürünlerinin mutfağa ulaşımı sonrası tüm süreçler misafirlere aktarılıyor. Tavuk severler, parmakisirtanlezzet.com adresindeki Mutfak Ortada başlığı altında yer alan başvuru formunu doldurarak KFC mutfaklarını ziyaret etme fırsatı yakalıyor.

Türkiye’yi 30 yıldır parmak ısırtan lezzetleri ile buluşturan KFC, “usta şeflerinin” taptaze hazırlayıp pişirdiği yerli üretim tavuklarının tüm hazırlık detaylarını mutfağını açarak İzmirli tavuk severlerle paylaşıyor. Dileyen misafirler parmakisirtanlezzet.com adresinden başvuru formunu doldurarak “Mutfak Ortada” projesi kapsamında KFC’nin mutfağını ziyaret edebiliyor. KFC’nin Forum Bornova ve MaviBahçe restoranlarında başlayan “Mutfak Ortada” projesi ile misafirler, usta şeflerden KFC tavuklarının sırrını öğreniyor ve taptaze yerli üretim tavukların KFC mutfaklarına ulaştığı ilk andan, misafire sunumuna kadar her anını keşfetme fırsatını yakalıyor.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan KFC’nin Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Zeynep Emre Manço şunları söyledi: “Bu proje ile KFC’yi hızlı servis restoran markalarından ayıran ve dünyanın en büyük tavuk restoran zinciri yapan ustalığımızı İzmir’deki misafirlerimize göstermeyi hedefliyoruz. Bu leziz projede yer almak isteyen herkes, parmakisirtanlezzet.com adresinden kolayca başvuru yapabiliyor. Yaklaşık 1 saat süren turlarda usta şeflerimiz tarafından misafirlerimize tavuklarımızın hazırlanma süreci gösteriliyor. Restoranlarımıza her sabah yerel üreticilerimizden taze olarak gelen tavukların saklama koşulları, pişirme teknikleri, mutfak teknolojimiz, tavukların ve diğer yan ürünlerimizin mutfaklarımıza ulaşımı sonrası tüm süreç anlatılıyor. Turun sonunda misafirlerimiz ücretsiz olarak özel tarifli lezzetli tavukların tadına bakma fırsatı elde ediyor.

KFC Hakkında:

Yum! Brands markası olan KFC, başarılarla dolu uzun tarihi ve yenilikçi yaklaşımıyla dünya çapında bir tavuk restoranı zinciridir. KFC’nin hikayesi 80 yıl önce Albay Harland Sanders’ın 11 baharatlı gizli tarif ve kendine özgü pişirme tekniğini geliştirmesiyle başladı. KFC, bugün hala kurucusunun miras bıraktığı parmak ısırtan lezzetini koruyor; ilk günkü tarif ve pişirme yöntemiyle hazırlanan benzersiz tavuklarını dünyanın 140 ülkesinde ve 23 binden fazla noktada, her gün milyonlarca tavuk severle buluşturuyor. KFC’nin parmak ısırtan lezzetinin sırrı yerli üretim tavukların 11 baharatlı gizli tarif ile mutfağındaki usta şefler tarafından günlük olarak hazırlanmasıdır. KFC bu özelliğiyle klasik fast-food zincirlerinden tamamen ayrılıyor. 

 

Daha fazla bilgi için: kfcturkiye.com,

KFC Facebook (www.facebook.com/KFCTurkiye),

Twitter (www.twitter.com/kfcturkiye

Instagram (www.instagram.com/kfcturkiye) adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN