HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YEME & İÇME -- 8 Aralık 2017

Hilton İzmir Yılbaşı İçin Lezzet Şöleni Yaşatmaya Hazırlanıyor

Magazinizmir
Hilton İzmir yeni yıl gecesinde lezzet söleni yaratmak için hazırlanıyor. Şef Şamil Akşit ve ekibinin Windows On the Bay Restoran’da ve Level9 Restoran’da yılbaşı gecesine katılacak misafirler için hazırlayacağı özel lezzetler merak uyandırıyor.

Levrek turşusu, Kabak Çiçeği Dolması, Pastırmalı Humus, Ege Usulü Atom, Yoğurtlu Patlıcan, Ezine Peyniri ve Bergama Tulum Peyniri, Girit Ezme ve Nar Havyarı eşliğinde Akdeniz Yeşilliklerinden oluşan başlangıcın ardından menü sırasıyla Kara Buğdaylı Bahçe Salatası, Yer Elması Risotto, Kahve çekirdeği ile fırınlanmış Bonfile’yle devam edecek.

Gecenin finali ise Kestane ve Ayva ile tatlandırılmış mandalinalı dondurma eşliğinde yeni yıl pastası olacak. Limitsiz yerli içecekler ile Yeni yıl Kutlama Menüsü fiyatı Kişi Başı 395 TL olup, Level 9. Restoran’da ise Hindi ve Bonfile alternatifli iki ayrı menü alternatifi bulunuyor.

Limitsiz yerli icecekler ile Hindi Menüsünün fiyatı Kişi Başı 295 TL ve Bonfile Menüsünün fiyatı ise Kişi Başı 325 TL. Restorantlardaki bu lezzetler canlı müzik eşliğinde gerçekleşiyor.

Rezervasyon için (0232) 497 60 60 nolu telefonlarımızdan irtibata geçilebiliniyor. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN