HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YEME & İÇME -- 5 Şubat 2020

CAKES&BAKES’TEN SEVGİLİLER GÜNÜ’NÜ GÜZELLEŞTİREN LEZZETLER

Magazinizmir
TAV iştiraki olan BTA’nın sevilen markalarından Cakes&Bakes, Sevgililer Günü’nü tatlı sürprizlerle güzelleştiriyor. 14 Şubat’a özel hazırlanan kalpli ayıcıklı pasta ve kırmızı kadife cupcakeler ile Sevgililer Günü’nde hem göze hem damağa hitap eden Cakes&Bakes, sevdiklerine lezzetli bir sürpriz yapmak isteyenleri bekliyor.

Sevilerek tüketilen birbirinden güzel ürünleri ve evdeymişçesine huzurlu, rahat ve sıcak ortamıyla Cakes&Bakes, Sevgililer Günü’nde de birbirinden lezzetli ürünlerini mağazalarında beğeninize sunuyor.

Cakes&Bakes’in hünerli şeflerinin hazırladığı yumuşacık, kadifemsi red velvet cupcakeler kalpleri eritirken, kalpli ayıcıklı pasta sevimli ve içi ısıtan görüntüsüyle sevgisini en tatlı şekilde göstermek isteyenlerin tercihi oluyor.

Cakes&Bakes’in hem göze hem damağa hem de kalplere hitap eden 14 Şubat’a özel lezzetleri, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı, Yenikapı Hızlı Feribot İskelesi, Bostancı Deniz Otobüsü İskelesi’ndeki noktalarında lezzet tutkunlarını bekliyor.

www.cakesbakescafe.com

instagram.com/cakesandbakestr

BTA hakkında:

TAV Havalimanları Holding iştiraki olan BTA, Türkiye, Gürcistan, Makedonya, Tunus, Umman, Letonya, Hırvatistan ve Suudi Arabistan olmak üzere toplam 18 havalimanında ve İstanbul Deniz Otobüsleri’nde uluslararası standartlarda yiyecek içecek hizmeti sunuyor. Yaklaşık 700 aşçısıyla günde yaklaşık 100 binin üzerinde kişiyi ağırlayan BTA, konuklarına dünya mutfaklarının zengin menü seçeneklerini yaklaşık 60 bin metrekare alanda ve 350’yi aşan noktada sunuyor. BTA’nın 2006 yılında kurduğu Cakes&Bakes üretim tesisi ise günümüzde Türkiye’nin en büyük gıda üretim tesislerinden biri konumuna gelmiş bulunuyor. Cakes & Bakes bugün ayda 7 milyon adet üretim hacmiyle, içlerinde dünyaca ünlü fast-food ve kahve zincirlerinin de bulunduğu 130 markaya 2.500 aktif reçeteyle endüstriyel ölçekte butik üretim sunuyor. Ayrıca tesiste ayda 90 ton lokum üretimi de gerçekleştiriliyor. Şirket, TAV Airport Hotel markasıyla İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda 2015 yılından bu yana işletmecilik yapıyor. BTA, hizmet kalitesini ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesiyle de güvence altına almış bulunuyor.

FACEBOOK İLE BAĞLAN