HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YEME & İÇME -- 30 Mayıs 2017

''Beeves Steakhouse Alsancak'' İle Gurme Lezzetler Sizi Bekliyor!

Magazinizmir
2009 yılında Şaşkın Bakkal BeevesSteakhouse ile başlayan, şuan 14 şube ile Türkiye'ye yayılmasıyla devam eden eşsiz bir hikaye BeevesSteakhouse…

Geçmişi çok uzun yıllara dayanan hayvancılık altyapısı ile 25 yıldır Kars ve Gebze’de bulunan çiftliklerde özel üretim yapan BeevesSteakhouse, İzmir Alsancak’taki şubesiyle de İzmirlilerin gözdesi haline gelmeyi başarıyor.

Özel dryage odalarında 28 gün boyunca dinlendirdikten sonra tek tek özel olarak işlenen ve el ile üretimlerimizi gerçekleştirilen etlerin lezzeti sınırlarını aşıyor. Üretimden tüketime her şeyin kontrol edildiği, Türkiye’nin en sağlıklı, katkısız ve lezzetli burger ve steaklerini yeme şansı yakalayan İzmirliler “etin en güzel” halini Beeves Alsancak’ta keşfediyor.

Beeves Alsancak şubesi sahibi Ali Şenkal;

"Bir çok yerde bir çok çeşitte et yemek mümkün. Fakat özel olarak üretilen, dinlendirilen ve her gün taze bir şekilde müşterilere sunulan bir eti yemek her yerde mümkün olmuyor. Tüm bunların dışında sadece şubemizde bulunan birbirinden özel alkol çeşitleri, dj eşliğinde müzik keyfi ve kendinizi özel hissedebileceğiniz hizmet ile BeevesSteakhouse Alsancak ile yemek yemek artık daha keyifli hale geliyor" dedi.

Şimdi Beeves Alsancak ile “gurme damakların gurme lezzetlerle” buluşmasının tam zamanı!

0(232) 404 5464 - 0(533) 429 3853
Dr. Mustafa Bey Cad. No:9/B Alsancak
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN