Baryum Balık Restorandan Yıl Başına Özel Gece

Alsancak birinci Kordonda yer alan Baryum Balık restoran 2016’nın ilk gecesi için misafirlerine özel bir program hazırladı.Baryum Balık restoran, eşsiz mutfağında hazırlanan birbirinden leziz deniz ürünleri ve Ege Akdeniz mutfağına has mezeleri ile et çeşitlerinden oluşan zengin menüleriyle yılbaşı gecesi müşterilerini ağırlıyor. Baryum Balık Restoranda eşsiz lezzetler yiyeni adeta büyülüyor. Baryum balık restoranın ara sıcak spesiyali patlıcan yatağında safran soslu karides yiyen lezzetinden vaz geçemiyor.

Yıl başı gecesi fasıl müziği eşliğinde alakart ve et menüleriyle hizmet veren Baryum Balık Restoranda misafirlere özel; tuzda balık, sütte balık, safran soslu buğulama levrek lokum, hellum peynirli levrek, şevketi bostanlı levrek gibi spesiyaller bulunuyor. Ara sıcaklarda ise Baby ahtapot, ahtapot beğendi, patlıcan yatağında safran soslu karides, rakfor soslu levrek kesinlikle denenmeli.

Yılbaşı gecesi sahne alacak olan Fasıl Band gurubuna nefes kesen danslarıyla oryantal Tuğba eşlik edecek.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Baryum Balık Restorant İzmir, İzmir Baryum Balık Restorant, İzmir yeme-içme, İzmir Yılbaşı Etkinlikleri, İzmir Eğlence Mekanları