Magazin İzmir
Cihan Nacar

Founder & Designer

Moda/Giyim | 06.03.2019
Tam da yaz mevsiminin son yarısına girmişken, 2018 plaj modasında neler var hep beraber bir göz atalım. Sezonun dikkat çekici stillerinden, plajda kusursuz görünmenin tüyolarına kadar uzayan bir plaj dosyası için hazır mısınız? BU YAZA DAMGA VURACAK PLAJ  TRENDLERİ… Bir süredir modanın pek çok alanında karşılaştığımız ‘Geçmişe dönüş&rsquo..
Moda/Giyim | 06.03.2019
Son yılların en çok tartışılan konularından biri, moda dünyasına hızlı bir dönüş yapan kürkler. Özellikle 1970 ve 1980’li yılların vazgeçilmezi olan kürkler, bu sezon yeniden altın çağını yaşıyor. Tam da kış mevsimi hazırlıkları başlamışken konuyu son koleksiyonu ‘UYANIŞ’ ta  sahte kürk modelleri ile dikkat çeken moda tasarımcısı As..
Özgün İçerik | 19.03.2019
Tüm zaman dilimleri içinde her daim şık, sözleri öğüt niteliğinde, kuralları her yüzyılda insanlığın haritası olacak, yaşamı iki tarih arasında sınırlandırılmış olsa da takvim kaçı gösterirse göstersin hep yaşayacak ve önderlik yapacak bir liderdir MUSTAFA KEMAL ATATÜRK. Cephede cesaret emsali, halkın önünde vakur bir liderdi Gazi Mustafa Kemal Paşa. Sa..
FACEBOOK İLE BAĞLAN