HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 26 Temmuz 2022

Yenilenen Elidor Doğanın Enerjisi Serisi

Magazinizmir
Türkiye’nin bir numaralı şampuan ve saç kremi markası Elidor*, saç bakımında doğallık arayışında olan tüketiciler için yenilediği Elidor Doğanın Enerjisi Serisi ile raflarda yerini aldı. Reklam filmi için yetenekli oyuncu Afra Saraçoğlu’nun kamera karşısına geçtiği Yenilenen Elidor Doğanın Enerjisi Serisi, %92 doğal kökenli formülleriyle hayatın yoğun temposunda saçları doğanın gücü ve enerjisi ile buluşturuyor.

Türkiye’nin bir numaralı şampuan ve saç kremi markası Elidor*; yenilediği Elidor Doğanın Enerjisi Serisi ile saç bakımına doğanın gücünden esinlenen bir dokunuş yapıyor. Reklam filmi için yetenekli oyuncu Afra Saraçoğlu’nun kamera karşısına geçtiği Elidor Doğanın Enerjisi Ailesi’nin yeni üyelerini; Elidor Doğanın Enerjisi Argan Yağı ve Hibiskus Dökülme Karşıtı ve Güçlü Uzamayı Destekleyici Şampuan, Saç Kremi ve Süper Saç Kremi oluşturuyor. Mevcut ürünlerine eklenen üç ürünle yenilenen Elidor Doğanın Enerjisi Ailesi, %92 doğal kökenli içeriklerden oluşan** ve paraben içermeyen güçlü formülleriyle saçların doğal enerjisini ortaya çıkarıyor.

Argan Yağı ve Hibiskus Özü ile Elidor Doğanın Enerjisi Serisi’nden Saçlara Doğal Bir Dokunuş
Serinin en yeni üyesi Elidor Doğanın Enerjisi Argan Yağı ve Hibiskus Özü Ailesi, saçların sağlıklı uzun görünümünü koruması için koparak dökülmelere karşı geliştirilen etkili formüllere sahip. Her yıkamada tüm telleri nemlenip beslenen saçlar sağlıklı görünürken, doğal olarak uzamalarını destekleniyor. Saçı nemlendirmeye, beslemeye ve güçlendirmeye yardımcı özellikleriyle bilinen Argan Yağı ve Hibiskus Özü içeren %92 doğal kökenli** formüller, doğadan esinlenen kokusuyla da saçlarda muhteşem bir his bırakıyor.

Saçlarda Eşsiz Parlaklık İçin Avokado Yağı ve Üzüm Çekirdeği Yağı
Kuruyarak matlaşan saçlara özel geliştirilmiş formüller de içeren Elidor Doğanın Enerjisi, saçların güçlü ve parlak görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. Bunun için besleyici ve nemlendirici özelliğiyle öne çıkan Avokado Yağı ile güçlendirici ve parlaklık kazandırıcı Üzüm Çekirdeği Yağı içeren Elidor Doğanın Enerjisi Avokado ve Üzüm Çekirdeği Yağı Ailesi %92 doğal kökenli** formülleri ile, yıkanma esnasında saçların her telini nemlendiriyor, besliyor, güçlü ve parlak bir görünüm kazandırıyor. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN