HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 27 Nisan 2022

VICTORIA’S SECRET’IN İLK ÇİFT DİLLİ KAMPANYASI BOMBSHELL PARFÜMÜNÜN YILDIZ YÜZÜ: CAMILA CABELLO

Magazinizmir
Victoria's Secret markanın en çok satan parfümü Bombshell’in yeni kampanyasını üç kez Grammy Ödülü'ne aday gösterilen, Platin Plak ödüllü, sevilen şarkıcı ve söz yazarı Camila Cabello ile duyurdu.

Fotoğrafçı Zoey Grossman tarafından çekilen markanın ilk çift dilli kampanyasında Cabello, Bombshell’in cesur ve kendinden emin kokusunun mükemmel birleşimini, doğal bir canlılık ve özgünlükle sergiliyor. Kampanya, herkesin içinde bir Bombshell kadını olduğunu söyleyerek tüm kadınları kutluyor ve yüceltiyor.

Cabello: "Benim için Bombshell kadını olmak, tam olarak olduğun gibi görünebilmek ve her gün kim olduğunu kutlama cesaretine sahip olmaktır. Her kadının içindeki Bombshell'i kucaklamaktan ve Victoria's Secret'ın bir parçası olmaktan mutluluk duyuyorum” diye konuştu.

Victoria's Secret Kreatif Direktörü Raúl Martinez "Sette, Camila adeta yönlendirilmeye gerek duymadan harika bir enerji sergiledi. Canlılığı ve kendine güveniyle adeta doğal bir şekilde parlıyordu. Onun enerjisi ve kişiliği bu kampanyayı hayata geçirmemizi sağlayan en önemli faktörlerden biriydi." dedi.

Bombshell, taptaze Şakayığın ve egzotik meyvelerin zamansız karışımıyla parfümdeki turunçgil notalarını ve Brezilya Mor Çarkıfelek meyvesini ışıltılı bir şekilde yayıyor. Kokunun kalbinde yer alan Tibet'ten gelen özel Shangri-la Şakayığı ve kremamsı Madagaskar Vanilya Orkidesi, meyve ile çiçeklerin mükemmel karışımını sunuyor. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN