HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 19 Eylül 2018

Ufo Moda Haftasına Victoria Beckham ile Döndü

Magazinizmir
İsveçli güzellik teknolojisi markası Foreo, ikinci kez katıldığı Moda Haftası'nda bir kez daha ‘uzmanların tercihi‘ oldu.

Londra Moda Haftası 2018 kapsamında Galeries Thaddeus'ta gerçekleşen Victoria Beckham İlkbahar-Yaz 2019 defilesi öncesinde, saç tasarımcısı ve makyözlerini bekleyen 30 modelin cildi UFO ile defileye hazırlandı.

İngiliz moda evi ile bu sene ikinci ortak çalışmasını gerçekleştiren FOREO; UFO mini versiyonu ile, modellerin Pat McGrath tarafından makyajları ve Guido Palau tarafından saçları yapılmadan hemen önce tercih ettikleri cilt bakım partneri oldu.

En güzel hediyelerin en küçük paketlerde geldiğini kanıtlarcasına tasarlanmış olan UFO mini (UFO akıllı maske cihazının başlangıç seviye versiyonu), eşliğinde FOREO portföyüne son dönemde katılan son 5 Kore maskesinden biri olan H2Overdose aktif akıllı maske kullanıldı.

Londra Moda Haftası’ndaki sunumunun ilk gününde, sahnede sergilenen sadece Victoria Beckham model ekibinin şovu değildi, FOREO’nun yeni ürünü UFO aktif maske koleksiyonu da diğer 4 yeni maske ile birlikte ilk kez basına lanse edildi.

Günün tercih edilen maskesi olan H2Overdose, hiya lüronik asitle aşılanan bir mikrofiber yaprak maskedir. UFO mini eşliğinde kullanılarak 120 saniye içinde modellerin ciltlerini yumuşatıp nemlendirdi ve onlara spa ayarında bir yüz terapisi yapıldı. Victoria Beckham’ın sahne gerisindeki cilt hazırlığı instagram postunda paylaşıldı.

FOREO'nun CEO'su Filip Sedic, spa ayarında cilt terapisini tek tuşla kolayca, rahatça ve hızlıca ulaşılabilir hale getirerek güzellik endüstrisini nasıl dönüştürdüklerini şöyle anlatıyor : "UFO’yu ilk kez Şubat ayında New York Moda Haftası’nda sahne arkasında Victoria Beckham ekibi ile birlikte sergilediğimizde, minicik paketlerin ne kadar etkili olabileceğini ve etkin bir cilt bakımı terapisinin nasıl kolay, hızlı ve rahat yapılabileceğini herkese göstermiştik."

"Londra’daki moda haftasında, 30 modelin sahne arkasında saç ve makyaj hazırlığından önce tercih ettikleri cilt bakımı partnerleri olarak, eşsiz bir cilt bakımı terapisi ile bir kez daha güzellik teknolojisinin hayatları nasıl kolaylaştırabileceğini göstermiş olduk.İsveç’teki teknolojik alt yapımızla Kore yaprak maskelerinin gücü ile birleştirerek,herkesin bildiği cilt bakımı kavramını kökünden değiştiriyoruz. Dünyanın en iyi saç tasarımcılarının, makyözlerinin ve moda sanatçılarının olduğu Londra Moda Haftası’nın tercih ettiği cilt bakımı firması olmak, bizi oldukça gururlandırdı ve cesaretlendirdi."

Londra Moda Haftası'nda lansmanı yapılan UFO mini, bu sene Las Vegas’taki CES fuarında global lansmanı yapılan UFO’nun bir versiyonu olarak geliştirildi. Soğutma hariç tam donanımlı UFO versiyonundaki tüm fonksiyonlara sahip olan UFO mini, küçük ve mükemmel formuyla size Termo Terapi ve T-Sonic titreşimler eşliğinde LED ışık terapisi yaparak hayallerinizdeki cilde 90 saniyede kavuşmanızı sağlıyor. UFO mini versiyonu, UFO deneyimine başlangıç yapmak isteyenler için tasarlanmıştır.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN