HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 8 Kasım 2021

Türkiye’deki Üçüncü Dyson Demo Store İzmir’de Açıldı

Magazinizmir
Global teknoloji şirketi Dyson, Türkiye'deki üçüncü ve en büyük Demo Store niteliğindeki mağazasını İzmir İstinyePark AVM'de açarak perakende alanındaki büyümesine devam ediyor. Yeni Dyson Demo Store, 242 metrekarelik alanıyla kullanıcılarına benzersiz bir teknoloji deneyimi sunmak için tasarlandı.

Dyson'ın yeni mağazasını ziyaret edenler markanın son teknolojilerini test edebilmenin yanı sıra saç şekillendirme, özel hediye paketi, ürün kutusu ve kablosuz süpürge borusu kişiselleştirme hizmetlerinden de faydalanabiliyor. Mağazada, fön de dahil olmak üzere profesyonel saç şekillendirme randevuları sunan özel bir alan da bulunuyor.

Satın almadan önce deneyin
Teknolojiyi keşfetmek için kullanıcıları deneyime davet etmenin her zaman farklı ve daha iyi yollarını bulan marka, Demo Store’larını da Dyson mühendisliğini ve teknolojisini en iyi şekilde ziyaretçilere gösterebilmek adına dizayn ediyor. Ziyaretçiler Dyson evrenine girerek, mühendisler tarafından eğitilmiş uzmanların desteğiyle en yeni ürünleri keşfetmek ve test etmek için benzersiz bir fırsata sahip oluyor. "Satın almadan önce deneyin" felsefesiyle oluşturulan Dyson Demo Store’lar, kullanıcıların Dyson ürünlerini anlamaları, kendileri ve evleri için en doğru olan ürünü seçebilmeleri için tasarlanıyor.

İzmir’de açılan yeni Dyson Demo Store, markanın kurucusu ve baş mühendisi James Dyson tarafından belirlenen estetik özellikler baz alınarak tasarlandı. Mağaza, Dyson mühendislerinin ürünlere uyguladıkları laboratuvar testlerinden esinlenerek ziyaretçilerin Dyson teknolojilerinin nasıl çalıştığını doğrudan görmelerini sağlayan, etkileşimli demolarla donatıldı.

Dyson’ın Türkiye yolculuğu
1995 yılından beri ürünleriyle Türkiye pazarında yer alan Dyson, 2018 yılı sonunda Türkiye ofisinin kurulmasıyla doğrudan operasyonlarına başladı. 2019 yılında büyük bir lansmanla Türkiye faaliyetlerinin başladığını duyuran marka, 2020 yılında İstanbul’da ilk Servis Merkezi’ni açtı. Pazardaki perakende yatırımlarına ara vermeden devam eden Dyson, Türkiye'de 20 doğrudan satış noktasına ulaştı. Mayıs 2021'de ilk Dyson Demo Store’unu İstanbul Akasya AVM’de ikincisini ise Haziran ayında İstanbul İstinyePark’ta açan marka, İzmir İstinyePark'ta açtığı üçüncü Demo Store niteliğinde mağaza ile perakende alanındaki büyümesini sürdürüyor.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN