HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 26 Temmuz 2022

The Body Shop’tan gözlere salatalık sihri

Magazinizmir
Dijitalleşen dünyada, yıpranan yalnızca ruhumuz değil; cildimiz ve hatta gözlerimiz dahi, teknolojiye yenik düşebiliyor. Geliştirdiği ürünleriyle tüm ihtiyaçlara yanıt veren The Body Shop, saatler boyu ekrana maruz kalmış yorgun gözlerin imdadına yetişiyor.

Her yaşa ve her tarza hitap eden ürünleriyle harikalar yaratan The Body Shop, rahatlatıcı bir ritüelin parçası olarak yıllardır yorgun gözlerini salatalık dilimleriyle dinlendirenleri haklı çıkaran bir ürün önerisi sunuyor. Eye Sheet Mask Cucumber ile bu yaz sadece 15 dakikada kendinizi serin ve şımartılmış hissetmeye hazır olun.

Salatalık, yalnızca harika kokmakla kalmaz; aynı zamanda, cilt bakımı için B1, B2, B3, B6 vitaminleri, folikasit, C vitamini, demir, kalsiyum, çinko, magnezyum, fosfor ve potasyum gibi birbirinden eşsiz mineraller içerir. Salatalık özü ve Meciadanol Yerel Adil Ticaret organik aloe vera da dahil olmak üzere, %95 doğal kökenli bileşenlerle yapılan Eye Sheet Mask Cucumber, yorgun görünen gözleri anında serinletirek nemlendirir.

Mucizeyi keşfedin!
Normal ve kuru ciltler için kullanıma uygun Eye Sheet Mask Cucumber, serinletici nem takviyesine ihtiyaç duyan yorgun görünen gözlerin ve göz çevresinin sıcaklığını -1,5°C azaltmaya yardımcı olur.

Üstelik, uygulaması çok kolay. Maskeyi göz çevrenize yerleştirip 15 dakika beklemeniz yeterli olacaktır. Çıkardıktan sonra, kalan sıvıyı cildinize masaj yaparak uygulayın. Mucizeyi fark edeceksiniz.  

FACEBOOK İLE BAĞLAN