HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 4 Mayıs 2019

Swarovski Yeni 2019 Koleksiyonunun Lansmanını Yapıyor

Magazinizmir
Fotoğraf çekmeye doyamayacağınız Portofino beldesinin yanı sıra; Capri, Mikonos ve Nakşa gibi adalardan ilham alan Riviera esintili koleksiyonun tarzını belirlerken, canlı renkler ise dekadan Swarovski ışıltısıyla aydınlatılıyor.

 

Swarovski; ışıltılı, parlak ve oyuncu Yaz 2019 Koleksiyonunu ve Swarovski’nin dijital öncelikli kampanya serisi olan #FollowTheLight’ın (Işığı Takip Et) en yeni yerleştirmesi ve markanın #BrillianceforAll (Herkes İçin Işıltı) konumlandırmasının evrimi olan #FollowYourDesires’ı (Arzularını Takip Et) tanıtıyor.

• Yaz 2019 Koleksiyonunun mesajı #FollowYourDesires yani "Arzularını Takip Et" oldu
• Koleksiyonun ilham kaynağı, fotoğraf çekmeye doyamayacağınız Portofino beldesinin yanı sıra; Capri, Mikonos ve Nakşa gibi Akdeniz adalarında çıkılan enerji dolu bir yolculuk oldu.
• Işıltılı, cesur ve rengarenk takı ve aksesuar koleksiyonu, kadınları kendilerini ifade etmeye davet ediyor.
• Yaz kampanyası, renk ve mutluluk dolu anlarla ve macerayla dolu bir hayata yolculuk etmek için günlük normlardan kaçma arzusunu konu alıyor.

Yeni yaz Swarovski kampanyası, genç bir grup kadını daha renkli, eğlenceli ve canlı bir hayat tarzı ararken tasvir ediyor ve ruh halinde ise karşı konulmaz şirin bir zevk ve asilik öne çıkıyor. Koleksiyondan oyuncu ve yoğun bir ışıltı yayan parçalar takan kadınlar arzularını takip ediyor ve maceralarına bir dondurma arabasını kovalayarak başlıyorlar.

Swarovski’nin Kreatif Direktörü Nathalie Colin yeni koleksiyon hakkında şunları söyledi: “Yazın temelinde kaçış ve hayatı doyasıya yaşama felsefesi yatmaktadır. Havalar sıcakladığında seyahate çıkıyor ve Akdeniz adalarını keşfediyoruz. Markanın yaratıcı ruhunu kutluyor ve lezzetli gelato tatlarından rengarenk kokteyllere birçok farklı oyuncu yolla ışıldayarak, kadınları harika hissettiren ve onlara ışıltı katan göz alıcı bir koleksiyon tasarlıyoruz.”

Koleksiyonda Öne Çıkanlar

Yaz 2019 Koleksiyonu, yaz anılarını çağrıştırarak zarif Swarovski kristal pavé ve Pointiage® ile süslenen kolay bir kullanım sunan ve şaşırtıcı derecede çok yönlü takı ve aksesuarları ön plana çıkarıyor. No Regrets, Ocean, Oz ve Only serilerindeki öne çıkan parçalar; çilek kırmızısı, şeker pembesi, nane yeşili, altın sarısı ve yoğun mavi renklerden oluşan modern bir renk paletini zahmetsizce birleştiren seçkin silüetler, zarif yerleştirmeler ve sembollerle günlük yaşamınıza ışıltı katan tasarımlardır.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN