HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 11 Kasım 2021

Su Arıtma Sektörüne Bir Dünya Markası Geliyor

Magazinizmir
20 yıldır sektörle uğraşan tecrübeli bir ekip tarafından hazırlanan marka, dünyaya su arıtma cihazı üretecek. Firmanın üretimi Kocaeli Körfez'deki fabrikada gerçekleşecek. Büyükşehirlerde bölge bayileri açacak firma, sektöre yeni bir heyecan getirecek.

Dünyanın farklı bölgelerinde özel olarak hazırlanan filtreler dünya markası cihazın sağlıklı su üretmesini sağlayacak. Sektörün tecrübeli isimleri firmanın kurucuları arasında yer alıyor. Tecrübeli isimler Mustafa Ocak, Mikail Tarıkulu, Taner Alp ve İbrahim Yıldız güçlerini yeni cihaz için birleştiriyor.
Cihaz hakkında bilgi veren firmanın Genel Müdürü Taner Alp, "Mevcut markalarımızla yurtdışında şu anda 12 ülkeyle çalışıyoruz. Cihazlarımız oldukça beğeniliyor. Yaptığımız Ar-ge çalışması doğrultusunda yepyeni bir cihaz üretmeye başladık. Merkez ofisimiz İstanbul Kartal'da, üretim tesisimiz ise Kocaeli Körfez'de yer alıyor. İzmir, Ankara ve Antalya'da yerlerimiz kısa sürede açılacak. 7 bölgede distribütörlükler vereceğiz. Şu anda tüm enerjimizi yeni çıkacak cihazımıza harcıyoruz. Membadan mineral filtresine kadar tüm filtrasyon sistemi özel olarak tasarlanıyor."

Türkiye’de 7 bölgede faaliyet göstereceklerini ifade eden Taner Alp, "1000 kişilik bir ekiple çalışacağız. Bu dev ekiple kaliteli suyu hem evlere hem de iş yerlerine kazandıracağız. Şirketimizin yönetici ve çalışanları her bir parçayı titizlikle ele alıp test ederek üretiyor." şeklinde konuştu.
Sektöre güç katacak yeni markanın isminin çok yakında kamuoyuna açıklanması bekleniyor.


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN