HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 6 Aralık 2021

Stil44 İzmir’den, Türkiye’ye ve Dünya’ya Ulaşıyor… “Yaşamın 4 Elementi ve İnsanın 4 Bir Yana Yayılma Arzusu”

Magazinizmir
İnsanın dünya üzerindeki varlığının en önemli yapı taşı 4 element ve arayış içindeki insanın 4 yöne yayılma arzusu, Stil44’ün doğuşu olmuş. Bu felsefe ile yola çıkan ekip, kendi stilinde doğaya saygılı, hemen herkesin ulaşabileceği özgün tasarımlarını hayata geçirmiş.

Ahşap ve seramikle bütünleşmiş tamamen el yapımı ürünleriyle stil44, yılların deneyimi, özgün tasarımları ve yüksek kalite anlayışıyla, dekorasyona yeni bir soluk getirdi. Mimar Ayşe Duygu Elçi tarafından 1992 yılında İstanbul’da kurulan Step Mimarlık , 1999 yılında Step Collection markası ile İzmir’de dekoratif seramik aksesuar üretimine başlamış ve alanında kısa zamanda söz sahibi olmuştur. 2016 yılında ürün yelpazesini genişleten Elçi, Stil44 markasını yaratarak ahşap ve el yapımı seramiği birlikte kullandığı, küçük mobilya grubu ürünler, el yapımı lavabolar, karolar, mozaik ve seramik panolar ile pek çok özel projede yer almış ve Türkiye’nin büyük zincir mağazalarında ürünleri Stil44 markası ile satışa sunulmuştur.
Stil44, seramik sanatının herkes için ulaşılabilir olmasını ilke edinerek, dekorasyonda kimlik oluşturmaya yönelik çalışmaları ile kişiye, firma kimliğine ve talebe özel üretim yapabilme özelliğine sahip olması ile hem yurt içi hem de yurt dışından büyük ilgi görmektedir.
Ürünlerinin tamamının el yapımı olduğunu ve doğal malzeme ile çalışmayı sevdiklerini belirten Elçi, ‘Tüm modelleri kendilerinin oluşturduğu ve üretim kalıplarını da kendilerinin hazırladıklarını, artistik sırlar kullandıkları gibi, kendi geliştirdikleri tekniklerle değişik efektli boyamalarda uyguladıklarını belirtti.
Stil44 markasının arkasında tasarımdan, üretime, kalite kontrol, paketleme, sevk ve müşteriye ulaşana kadar geçen süreçte uyumlu ve her biri işini titizlikle yapan, profesyonel bir ekip var.
Stil44, 2021 yılında Bodrum mağazasını açarak Bodrum ve çevresinde özel projeler gerçekleştirmeye başladı. Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde 1.000 m2’lik üretim alanının yanında bulunan fabrika satış mağazası hafta içi her gün ve cumartesi günleri açık ve dekorasyonda değişiklik arayan İzmirlileri bekliyor.
Stil44 kurucusu Mimar Ayşe Elçi’nin, yeni yılda hem kendisine hem de sevdiklerine hediye almak isteyenlere önerileri :
Şans serilerinin en beğenilen ürünleri : Şans ayna ve şans duvar süsü
Çintemani Duvar Panosu; Modüler olarak tasarlanan, geleneksele modern bir yaklaşım getiren bu tasarımla yatay veya dikey olacak şekilde kişinin kendi hayal gücüne bırakılmış durumda
Fosil Dresuar ve Ayna; Seramik ve ahşabın mükemmel uyumu her türlü dekorasyon trende uyum sağlayacak bu tasarım, görünce insanda dokunma hissi yaratıyor.
Kendinize veya sevdiklerinize bu özel tasarımlarla hediye hazırlamak isterseniz, Stil44 fabrika satış mağazasına uğrayabilir ya da web sayfası üzerinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
Fabrika satış mağazası : AOSB 10026 sok. No.15 Çiğli – İzmir. İletişim : 0 545 819 28 18
https://www.stil44.com/
instagram : stil44_
facebook: stil44izmir

FACEBOOK İLE BAĞLAN