HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 1 Mart 2022

SNEAKS UP 31. MAĞAZASI İLE DENİZLİ FORUM ÇAMLIK’TA

Magazinizmir
ürkiye’deki 31. mağazasını Denizli Forum Çamlık’ta açan Sneaks Up, sokak modası dünyasına yepyeni bir mağazacılık deneyimi vadediyor.

 Türkiye ve dünyanın önde gelen spor ve sokak modası markalarını bünyesinde barındıran Sneaks Up, 31. mağazasını Denizli Forum Çamlık’ta açtı. Sneaks Up yeni mağazasıyla dünyaca ünlü markaların özel koleksiyonlarını ve Türkiye’nin en sevilen sokak modası markalarından oluşan zengin seçenekleri moda severlerle buluşturacak.

Sneaks Up CEO’su ve Kurucu Ortağı Mustafa Ünal “31 mağazamız ile artık 8 ildeyiz”

Dünyaca ünlü birçok markanın en trend sneaker, ayakkabı, giyim, tekstil ve aksesuar ürünlerini tüketicileriyle buluşturduklarını belirten Sneaks Up CEO’su ve kurucu ortağı Mustafa Ünal; “Denizlili sneaker tutkunlarıyla, Denizli Forum Çamlık mağazamız aracılığı bir araya gelmenin heyecanı içerisindeyiz. Ziyaretçilerimize yeni deneyimler yaşatmayı seven bir markayız ve bu bakış açısıyla Türkiye genelinde 8 ilde 31 mağazamız ile müşterilerimizle buluşuyoruz. Pandemi döneminde yurt içindeki mağaza yatırımlarımıza devam ederek bünyemize kattığımız çalışanlarımız ile ülke ekonomisine katkıda bulunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sokak modasından ilham alan hem global hem de Türk markalarla iş ortaklıklarımızı ve partnerliğimizi güçlendirerek sürdürülebilir büyüme hedeflerimize ulaşıyoruz. Benimsediğimiz yeni nesil mağazacılık konsepti kapsamında ürünlerimize ek olarak sunduğumuz deneyim hizmetleri ve dijitale odaklanan yatırımlarımız ile 15 -25 yaş arası kuşağı heyecanlandıracak adımlar atmaya devam edeceğiz” dedi.

FACEBOOK İLE BAĞLAN