HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 11 Mayıs 2023

S&M Group, Bornova’da açıldı

Magazinizmir
Gayrimenkul sektöründe uzman iki ismin bir araya gelmesiyle kurulan S&M Group, Bornova İzpek Trend’de açıldı. Açılışa çok sayıda davetli katılırken kurdeleyi iki ortak birlikte kesti. S&M Group, kurumsal firmalara ve bireysel yatırımcılara arsa ve arazi başta olmak üzere tüm gayrimenkullerde doğru portföyler sunmak için kuruldu.

Firma ortaklarından Sertaç Bütün, “Yaklaşık 10 yıldır gayrimenkul sektöründe arsa ve arazi üzerine çalışıyorum. Benim uzmanlık alanım arsa. İzmir’de genel olarak arsa sıkıntısı çekiliyor. Bu konuda arsa üretiyoruz. Arsa ve arazi yatırımı tavsiye ettiğimiz bir yatırım aracıdır. Döviz ve altına göre daha fazla kazandırır. Arsa ve arazi yatırımı her yerde yapılabilir. Sektörde benim bir sloganım vardı, “Dağdan al, taştan al arsa al” diyorum. Pandemi başında Çeşme’de 4 milyona alınabilen bir arsa bugün 20 milyonlara dayandı. Arsa yatırımını herkese tavsiye ediyoruz. Biz S&M Group olarak yatırımcılarımızın istekleri doğrultusunda konut, villa, tarla, bağ, bahçe, arsa olarak onlara istedikleri yatırım araçlarını sunuyoruz. Merkezi lokasyondaki arsalar yükselmiş durumda. Yurtdışından da arsa talepleri geliyor. Onlara da çözümler üretiyoruz” şeklinde konuştu.


Firma ortaklarından Murat Orman, “2018 yılından bu yana gayrimenkul sektöründeyim. Kurumsal firmalarda çalıştım. Emlak sektörüne uygun ve güvenilir uzmanlar yetiştirmek istiyoruz. Danışmanlarımıza yüzde 60 komisyon vereceğiz. Yatırım danışmanlığı konusunda müşterilemize geniş seçenekler sunacağız. Elimizde kalan konutları değil talebe göre konut portföyleri sunacağız. Müşterilerimize analiz ve raporlar sunarak gayrimenkullerimizi anlatıyoruz. Konutun krediye uygun olup olmadığı gibi birçok bilgiyi müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Gayrimenkulle ilgili tüm süreçleri takip ediyoruz. Bizimle çalışarak size en başta zaman kazandırıyoruz. Benim adım Murat Orman ve sektörde tarih yazmak için yola çıktım” diyerek sözlerini tamamladı.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN