HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 11 Mayıs 2023

Sini Köşk Hakkımızda

Magazinizmir
Sini Köşk Restaurant olarak misafirlerimizi eşsiz lezzete davet etmeye 1996 yılında başladık.

Turizm Bakanlığı denetiminde olan işletmemiz haftanın her günü sabah saat 09:00 da kapılarını açıyor. 27 yılı aşan tecrübemiz, üstün kalite anlayışımız ve deneyimli ekibimiz ile Türk ve Dünya Mutfağından Seçme Yemekler sunuyor olmaktan gurur duyuyoruz.


Tarihi köşkümüz içerisinde ve 100 yıllık çam ağaçlarının altında köşklere yakışır kahvaltı ile güne mutlu bir başlangıç yapabilirsiniz. A La Carte Restaurant hizmetiz ile baş başa romantik yemek yiyebilir, dilerseniz sadece size özel odalarımızda evinizdeymiş gibi misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Ayrıca, miniklerimizin de eğlenceli ve güzel anlar paylaşması için ‘’Çocuk Oyun Parkımız’’ sizler için hizmetinizdedir.


Sadece restaurant olarak değil, özel günleriniz için de ev sahipliği yapıyoruz. 300 kişi kapasiteli yemek salonumuzda Konsept Eğlenceler, Doğum Günü Eğlenceleri, Nikâh ve Nişan sonrası eğlence gibi çeşitli organizasyonlar yapabilir, önemli günlerinizi unutulmaz kılabilirsiniz. Aileniz ile rahatlıkta tercih edebileceğiniz salonumuzda Müzik eşliğinde yemek yerken eğlenceye doyabilirsiniz.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN