HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 23 Şubat 2022

SHISEIDO GINZA İLE TUTKUNU HAREKETE GEÇİR!

Magazinizmir
İçindeki tutkuyu ve gücü hatırlayan her kadının favorisi olan Shiseido Ginza ile Sevgililer Günü’nde tutkunuzu açığa çıkarın!

Shiseido’nun 5 yıl aradan sonra çıkardığı parfümü Ginza, adını 148 yıl önce Shiseido’nun hikayesinin başladığı, Tokyo’nun kalbinin attığı yer olan Ginza’dan alıyor.

Shiseido’ya göre parfümler bölgelere göre farklı anlamlar taşıyor ve kokular Japonya'da daha kişisel ve manevi bir anlam kazanıyor. Bu felsefeden yola çıkan Shiseido, Ginza ile kadınlığı yücelten bir koku sunuyor.

Ginza, kokusuyla hafiflik ve parlaklık, kırılganlık ve güç, sağduyu ve tutku gibi nitelikleri simgelerken, Paçuli, sandal ağacı ve Hinoki notalarının gücüyle harmanlanan yasemin, manolya, frezya ve Japon orkidesi akorları ile kadınların kişiliğini sihirli bir güce dönüştürüyor.

Japonya'nın koku geleneğini modernizme dayandıran ve şişe tasarımındaki siyah hançerle samurayların cephaneliğine bir övgü sunan Ginza, tüm farklı yönleri ve zıtlıklarıyla her kadının sahip olduğu içsel gücü hatırlatıyor.

Üst Nota: Nar, Pembe Biber
Orta Nota: Yasemin, Japon Orkidesi, Frezya, Manolya
Alt Nota: Hinoki Ağacı, Sandal Ağacı, Paçuli


Fiyat: 1.450 TL., 90 ML.
750 TL., 30 ML.


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN