HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 8 Temmuz 2022

SHANGRI-LA BOSPHORUS, ISTANBUL’DAN BAYRAMA ÖZEL LEZZETLERLE UNUTULMAZ BİR HIGH TEA DENEYİMİ

Magazinizmir
Shangri-La Bosphorus, Istanbul, bayram süresince özgün lezzetleriyle damaklarda unutulmaz bir tat bırakacak High Tea deneyimi için misafirlerini sevdikleriyle birlikte bayram coşkusunu yaşamaya davet ediyor.

Eşsiz bir Shangri-La geleneği olarak misafirlere sunulan High Tea Time, bayram boyunca Lobby Lounge’ta ailesiyle birlikte keyifli vakit geçirmek isteyenlere tarifsiz bir lezzet şöleni sunuyor. Bayrama özel Türk lezzetleriyle çeşitlendirilmiş tatlı ve tuzluların sunulacağı nefis ikramlar, şık sunumuyla misafirleri unutamayacakları bir gastronomi yolculuğuna çıkarıyor.

Kavurmalı Kiş, Çörekotlu Açma Somon Füme, Taş Fırın Simit İçerisinde Ezine Beyaz Peynir Zeytin ve Domates, Çıtır Ciabatta Kaşığında Fava ve çok daha fazlası menüdeki lezzetler arasında yerini alırken Orman Meyveli Tart, Nutella Rüyası, Çilekli Çikolata Cazibesi, Mini Sütlaç, Ordu Fındıklı Çikolatalı Kek ve Yoğun Antep Fıstıklı Macaron hem göze hem de damak zevkine hitap eden enfes tatlılar arasında geliyor.

Türk ve Asya misafirperverliğini sentezleyen Shangri-La Bosphorus, Istanbul, her iki kültürün vazgeçilmez unsuru olan çayın en zengin çeşitlerini sunuyor. Geleneksel Türk çayı ve Uzakdoğu'dan gelen leziz çay çeşitlerini bu özel sunum eşliğinde misafirleriyle buluşturuyor. Bir bayram klasiği olarak akıllara ilk gelen lezzetlerden baklava, Shangri-La Bosphorus’un modern yorumuyla kesme Maraş dondurması eşliğinde servis ediliyor. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN