HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 29 Aralık 2021

Primeclass, dünyada özel yolcu salonlarına verilen en prestijli ödülü Türkiye’ye getirdi

Magazinizmir
Primeclass İzmir Adnan Menderes ile Ankara Esenboğa havalimanlarındaki özel yolcu salonları dünya havacılık sektörünün en prestijli derecelendirme kuruluşu Skytrax tarafından Covid-19 değerlendirmesinde 5 yıldız ile ödüllendirildi.

TAV İşletme Hizmetleri’nin 20 ülkede 65 noktada faaliyet gösteren Primeclass markası, hijyen, konfor ve güvenli seyahat uygulamalarıyla, havacılık sektörünün global derecelendirme kuruluşu Skytrax’ten 2 yeni ödül daha kazandı. Skytrax, Primeclass İzmir Adnan Menderes ve Ankara Esenboğa havalimanlarındaki özel yolcu salonlarındaki denetimlerini pandemi dönemine özel belirlenen kriterlerle tamamladı.

Primeclass, pandemi döneminde Skytrax’in ‘Dünyanın En Güvenilir Yolcu Salonları”nı değerlendirdiği listede 5 yıldız alan ilk özel yolcu salonu unvanına da sahip...

TAV İşletme Hizmetleri CEO’su Güçlü Batkın, “Pandemi dönemi ile birlikte hijyende çok yüksek bir standart artık sektörümüzün normalleri arasına girdi. Primeclass özel yolcu salonlarında ağırladığımız yolcularımıza, kendilerini güvende hissedecekleri ayrıcalıklı ve son derece kaliteli bir hizmet kalitesini sağlamayı öncelikli sorumluluk alanımız olarak görüyoruz. 2021’in başında, Umman’daki Maskat ve Letonya’daki Riga salonlarımız ile Skytrax’in Covid-19 Havayolu Özel Yolcu Salonu Hijyen ve Güvenlik Derecelendirmesinden 5 yıldız alan dünyanın ilk bağımsız yolcu salonu işletmecisi olmuştuk. Bu küresel başarıyı globalde diğer servis noktalarımızda devam ettirirken, Türkiye’ye ödüllerle beraber getirmiş olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. ” dedi. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN