HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 25 Mart 2022

PENTİ SEAMLESS KOLEKSİYONU İLE ‘YOK GİBİ’ HİSSET

Magazinizmir
Türkiye’nin lider iç giyim markası olan Penti, yeni ‘Seamless Koleksiyonu’ ile kadınlara büyük bir konfor ve özgürce hareket etmek için destek sağlıyor.

Pandemi dönemiyle giyim alanındaki tercihler tamamen değişirken, bu dönemle ev-ofis olarak çalışmaya başlayan kadınların iç çamaşırı ihtiyaçları da farklılık gösteriyor. Artık daha rahat ve konforlu hissetme ve özgürce hareket etme imkanı sağlayacak ürünleri tercih eden kadınların bu ihtiyaçlarını Penti, Seamless Koleksiyonu ile karşılıyor.

Rahat hissetmeyi temel amaç olarak alan Seamless Koleksiyonu, hareket özgürlüğünü destekleyen Bonding teknolojisiyle üretilen sütyen, atlet, boxer, basic slip ve tayttan oluşuyor.

Seamless ürünlerinin bu kadar konforlu ve rahat olmasını sağlayan ana teknoloji Bonding’de tasarımlar üretilirken dikiş yerine katlayarak yapışma tekniği kullanılıyor. Bu teknoloji ile üretilen dikişsiz ve iz yapmayan ürünler, örme kumaşıyla vücudu sararak kadınların yeni giyim alışkanlıklarına adapte oluyor. Dikişsiz yapısıyla büyük bir rahatlık ve özgürce hareket imkanı sağlayan Seamless Koleksiyonu, iz yapmamasıyla her kombinde rahatlıkla kullanılabiliyor.

Seamless’de Farklı İhtiyaçlar İçin Koleksiyonlar Bulunuyor

Seamless Koleksiyonu içerisinde yer alan Nu Koleksiyonu, cilde nefes aldıran kumaşıyla gün boyunca hem hareket özgürlüğü hem de konfor vaat ediyor. Balensiz yapısı rahatlık sağlarken, çıkarılabilir pedleri ve straplez modeliyle kadınların yaşamına fonksiyonellik katıyor. Nu Koleksiyonu, vücudu saran yapısı, yumuşak dokusu ve renk seçenekleriyle sütyen, slip, boxer, atlet ve kısa tayttan oluşuyor.

My Size One Size Koleksiyonu ise kadınların her bedende ihtiyaçlarını ve konforunu sağlamayı amaçlıyor. XS’dan başlayarak 3XL bedene kadar esneyen yapısı, cilde nefes aldıran kumaşı, ayarlanabilir askıları ve iz bırakmayan yapısıyla günlük aktiviteleri destekliyor. My Size One Size Koleksiyonu, bralet, sütyen, slip ve yüksek bel slipten oluşuyor.

Tenle mükemmel uyum sağlayan Seamless Koleksiyonu, ‘yok gibi’ bir histen daha öte olmasıyla Penti mağazaları ve www.penti.com.tr ‘de.  

FACEBOOK İLE BAĞLAN