HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 7 Ocak 2022

OTOFORA İLE MAGAZİN İZMİR ÖZEL

Magazinizmir
Otofora sektörde yenilik, güven ve farkındalıkları temsil ediyor. Araç almak ve satmak isteyen otomobil kullanıcılarına kurumsal kimlik altında hızlı-kolay, güvenli, garantili, anında kredi –taksit imkanları ile hizmet sunmaktadır.

Genç ve başarılı bir iş insanı olarak İzmir, Ege ve Türkiye hedefleri arasında neler var?

Önceliğimiz tabii ki doğup büyüdüğümüz memleketimiz olan İzmir’de başladığımız 2.El araç alım satımı hizmetleri yolculuğumuza İzmir’de ihtiyaç duyulan ve oluşacak olan fırsatlar doğrultusunda şube sayımızı arttırmak.
Sıfır araç bayiliği fırsatlarını da değerlendirerek öncelikle yine İzmir’de bayilikler oluşturmak.
Sonrasında Ege bölgesi ve diğer bölgelerde doğacak veya ihtiyaç olduğunu düşündüğümüz lokasyonlarda şubelerimizi oluşturmak. İzmir’de doğup büyüyen markamızı hizmetlerimizden ödün vermeden diğer bölgelerde İzmir markası olarak ve İzmir iş insanlarının dinamik ve girişimciliğini göstererek büyümeyi kararlılıkla sürdürmek. Hızlı, güvenli ve garantili araç alım satımı hizmetleriyle karşılaşan mutlu müşteri sayısını arttırmak.

Otofora sektörde neleri temsil etmekte.

Otofora sektörde yenilik, güven ve farkındalıkları temsil ediyor. Araç almak ve satmak isteyen otomobil kullanıcılarına kurumsal kimlik altında hızlı-kolay, güvenli, garantili, anında kredi –taksit imkanları ile hizmet sunmaktadır. Özellikle 2.El araç alım satımında Bayraklı ’da bulunan showroom ’da otomobil kullanıcılarının endişelerinden uzak, ailece huzurlu ve rahat araç bakabilecekleri, işlemleri sırasında showroom içerisinde bulunan kafeteryamızda çay ve kahvelerini yudumlayarak bekleyebilecekleri ortam sunmaktadır.

Otofora farklı ve öne çıkan özellikleri

Öne çıkan özelliklerimizin başında güvenilir aile ortamı sıcaklığında güler yüzlü hizmet vermek gelmektedir. Detaylı ekspertiz, anında kredi ve taksitli araç satışı, değerinde takas imkanı, yol yardımı ve değerinde araç alımı yapmaktır. Bu hizmetlerimiz için “GÜVENLE ALIN KEYFİNİ SÜRÜN” sloganımız ile 2.El araç piyasasına farklı bir soluk getirmek önder olmak istiyoruz.

Otofora tüketiciye ne gibi garantiler vermekte?

Detaylı ekspertiz: Araç hakkında değişen parça, boyanan parça ve hasar kayıt bilgisi vermekte. Ağır hasarlı araçlar satmama garantisi,
Takas satışı ve nakit alımlarda; Müşterilerimizin araçlarını değerinde takas ve değerinde nakit alım fiyatlandırma garantisi,
Detaylı temizlik hizmeti; Sunulan hizmetlerde seramik kaplama, cam film, pasta cila işlemlerinde çıkabilecek sorunların tekrar istenilen şekline getirilme garantisi veriyoruz.

Sosyal Sorumluluk projelere destekleri var mı?

2021 yılında Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında;
Gelecek nesillere sağlıklı, temiz hava bırakabilmek adına her sattığımız araç için araç alımı yapan müşterilerimiz adına; Ege orman vakfıyla yaptığımız iş birliği ile oluşturduğumuz Otofora korusunda bir fidan hediye ediyoruz. Böylelikle araçların yarattığı karbon salınımının azaltılmasına diktiğimiz fidanlar ile destek oluyoruz. Dönemsel sosyal sorumluluk ve kültürel projeleri içinde olmak ve sürdürülebilirlik adına CRM departmanımız çalışmalarına devam etmektedir.

Kadın istihdamı ne kadar;
Kadın elinin değdiği her yerin güzelleştiği ve kadınların olduğu işlerin değerinin ne kadar artığını bilen bir kurumuz. Kadın çalışan oranımız çalışan sayımızın %50 ‘sini oluşturmaktadır. Şube sayımız artıkça kadın çalışan oranımızda artmaya devam edecektir.
Bu keyifli sohbet için ve kendimizi anlatma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederiz.
 

 

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN