HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 15 Ağustos 2022

Nazife Selçuk’a Muhteşem Doğum Günü

Magazinizmir
La Liva Beauty Studio kurucusu İzmirli iş insanı Nazife Selçuk, yeni yaşını muhteşem bir doğum günüyle kutladı. Dillere destan doğum gününe çok sayıda seçkin davetli katıldı.

Mavişehir’de yer alan şehrin en iyi mekanlarından Angelinn’de gerçekleşen doğum gününde Tuğba Tufantepe sesiyle davetlileri büyüledi. Tuğba Tufantepe’nin ardından sahneye, Seher Yılmazçelik çıktı. İki şarkıcı da Nazife Selçuk’un sevdiği şarkılardan seslendirerek Selçuk’a jest yaptı.

Doğum gününe katılan davetliler arasında sosyal medya fenomeni Mert Sarıç, İzmirli zenneler Arif Saçlı, Tolga Can ve Naim Karadağ’da yer aldı. Arif Saçlı’nın dans gösterisine eşlik eden davetliler eğlence dolu bir gece geçirdi. Diamond dans grubu ise dans şovlarıyla dikkat çekti. İsmet Çakmak perküsyon şovuyla ve DJ Ahmet ise çaldığı şarkılarla doğum gününe katılanlara keyifli anlar yaşattı.

Yeni yaşını kutlayan iş insanı Selçuk, sahibi olduğu güzellik merkezindeki başarılı çalışmalarıyla dikkat çekiyor. Tırnaktan saç bakımına kadar tüm uygulamaları ‘La Liva Beauty Studio’ açıldığı günden bu yana İzmir’in tercih edilen güzellik merkezlerine arasına girdi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN