HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 20 Eylül 2021

Mahall Bomonti İzmir ile Küçük Kulüp Güçlerini Birleştirdi

Magazinizmir
80 yılla yaklaşan geçmişiyle İzmir’in sosyal, kültürel ve sportif hayatına öncülük etmiş Küçük Kulüp ile farklı sektörlerdeki faaliyetleri ile adından söz ettiren Türkiye’nin lider holdinglerinden Türkerler Holding’in İzmir’deki gayrimenkul projesi Mahall Bomonti İzmir arasında ana sponsorluk anlaşması imzalandı.

 Sözleşmeye göre Mahall Bomonti İzmir, bir yıl boyunca Küçük Kulüp bünyesinde organize edilecek tüm sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerde kulübe desteğini sürdürecek.

Türkerler Holding Genel Koordinatörü Prof. Dr. Atilla Sezgin, Küçük Kulüp Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emre Sarıgedik, Başkan Vekili Arda Yağcı, iş adamı Enrico Ricardo Aliberti ve kulüp üyelerinin katıldığı imza töreninde sponsorluk basına tanıtıldı.
Yapılan sözleşmede 2021-2022 sezonunda Küçük Kulüp’te düzenlenecek tüm tenis turnuvaları Mahall Bomonti ön adıyla oynanacak. Küçük Kulüp aktiviteleri Mahall Bomonti İzmir’nin katkılarıyla gerçekleşecek. Ayrıca Küçük Kulüp üyeleri Mahall Bomonti İzmir konutlarına özel indirim ve ayrıcalıklarla sahip olabilecekler.
Mahall Bomonti’nin İzmir’deki tanıtım ofisindeki imza töreninde konuşan Küçük Kulüp Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emre Sarıgedik; “Mahall Bomonti İzmir’in ana sponsorluğu ile Küçük Kulüp olarak gücümüze güç kattık.
İşbirliğimizin uzun yıllar devam etmesini temenni ederim.” dedi.

Türkerler Holding Genel Koordinatörü Prof. Dr. Atilla Sezgin yaptığı açıklamada güzel İzmir’imizin öncü bir kulüplerinden olan ve benimde 30 yıllık üyesi olduğum Küçük Kulüp’e ana sponsor olmak bizi oldukça mutlu etti. Türkerler Holding gayrimenkulün yanısıra inşaat, enerji, tekstil, sağlık alanlarında faaliyetlerini sürdürüyor. Gerek yatırımlarımızla gerekse sosyal sorumluluk projeleri ile Türkiye’ye ve İzmir’e değer katmak, şehrimizi sportif, sanatsal-kültürel ve eğitim alanda desteklemek hedefindeyiz.” diye konuştu.

TÜRKERLER MAHALL BOMONTİ İZMİR & KÜÇÜK KULÜP SPONSORLUK İMZA TÖRENİ

Türkerler Mahall Bomonti İzmir ile Küçük Kulüp, bir yıllık dönemi kapsayan sponsorluk anlaşmasıyla, İzmir’in spor ve kültür yaşamına önemli katkı sağlayacak girişimde bulunmuşlardır.
Türkerler Holding , 50 yılı aşan çalışmasıyla ,inşaat , enerji , sağlık ve gayrimenkul geliştirme alanlarında ülkemiz ekonomisine katkısını sürdürmektedir.
Enerji sektöründe üretim, dağıtım ve ticari faaliyetlerde bulunan holding özellikle ülkemiz açısından büyük önem taşıyan yenilenebilir rüzgar enerjisi (RES), Jeotermal enerji (JES), ve hidroelektrik (HES) üretiminde Türkiye’nin en büyük ve dengeli projelerini yürütmektedir.

Toplam Enerji projeleri , 911 MW(RES) 274 MW (HES), VE 300 MW (JES) kapasitesine sahiptir.
Holdingin bir diğer önemli çalışma alanı, Kamu Özel Ortaklığı (PPP) sağlık projeleridir. Bu kapsamda İzmir, Ankara ve Kocaeli sağlık kampüsleri inşaatları devam etmektedir. Toplam yatak kapasitesi 7000 olan bu üç projenin yatırım bedeli 2.7 milyar dolardır.
İnşaat ve gayrimenkul geliştirme alanında, Ankara Mahall, İstanbul Çiftçi Towers ve İzmir Mahall Bomonti , Holdingin önemli büyük projeleri arasındadır.

Tarihi alanlarıyla ön plana çıkan Mahall Bomonti İzmir, bölgenin yeni çekim merkezinde yer alıyor. Yaklaşık 45.000m2’lik tarihi alanda yapılan Mahall Bomonti İzmir projesi konut, ofis ve ticari alanlardan oluşuyor.
Spor salonu ,spa , yeme içme ,eğlence , alışveriş mağazaları , koşu ve bisiklet yolu , sanat evi ve tenis kulübü gibi spor ve kültürel etkinlik alanlarıyla Mahall Bomonti İzmir yepyeni konseptleriyle İzmir’e değer katacaktır.
Türkerler Mahall Bomonti İzmir ile Küçük Kulüp işbirliğinin İzmir’imize yararlı sonuçlar vereceği inancıyla bu konuya katkı veren başta Küçük Kulüp Yönetim Kurulu Başkanı Sayın; Emre Sarıgedik olmak üzere tüm Yönetim Kurulu üyelerine ve Kulüp mensuplarına teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

 

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN