HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 25 Mart 2022

Le Méridien Istanbul Etiler’de Ramazan

Magazinizmir
İstanbul’un gözde semti Etiler’de stil ve sanatı buluşturan Le Méridien Istanbul Etiler, Ramazan’ı da kendine özgü modern zarafetiyle karşılıyor.

Birlikte açılan oruçların, kalabalık iftar sofralarının hayaliyle geçen son birkaç senenin ardından Le Méridien Istanbul Etiler, açık büfe iftar menüsü ile Ramazan’ın tadını özleyen herkesi iftara davet ediyor. Geleneksel Ramazan lezzetlerinin yanı sıra her damak zevkine uygun zengin seçeneklerin yer aldığı iftar büfesinde her akşam mutlaka et döner servis ediliyor. Otel’de ayrıca Sahur hizmeti de sunuluyor.

Son yıllarda sessiz, sakin ve sevdiklerimizden uzak geçen Ramazanların ardından birlikte sohbet edip sofralar paylaşarak oruç açmaya duyulan özlem bu Ramazan Le Méridien Istanbul Etiler’in açık büfe iftar sofralarında noktalanıyor. Vazgeçilmez iftar geleneği olan kahvaltılıklar ve kuru yemişlerden sıcacık çorbalara, geleneksel zeytinyağlılar, iştah açan mezeler ve salatalardan et, tavuk ve balık alternatiflerinin sunulduğu leziz ana yemek seçeneklerine kadar zengin çeşitlerin yer aldığı iftar büfesinde her akşam mutlaka et döner servis ediliyor. Geniş tatlı büfesinde baklavadan güllaca pek çok geleneksel Ramazan tatlısının yanı sıra taze meyveler ve popüler lezzetler de yer alıyor. Çay, kahve, ayran ve geleneksel Ramazan şerbetinin de ikram edildiği açık büfe iftar menüsü kişi başı 390 TL ücret ile sunuluyor. Tadı damaklarda kalan Ramazanları yeniden birlikte kutlamak isteyen herkes Le Méridien Istanbul Etiler’in iftar sofralarında buluşuyor. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN