HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 14 Haziran 2021

Kredi Kartıyla Eve Teslim Kurban Hizmeti Bahçıvan Çiftliği’nde

Magazinizmir
Yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle vatandaşlarda Kurbanlık arama telaşı başladı. Kurbanlık arayışına giren vatandaşlar güvenilir ve sağlıklı işletmeleri tercih ediyor.

Bahçıvan Grup şirketleri arasında yer alan Bahçıvan Çiftliği, vatandaşlara doğal ve sağlıklı kurbanlıkları hijyenik ve İslami koşullarda eve kadar teslim ediyor. Kredi kartına taksit imkanı da sağlayan Bahçıvan Çiftliği’ne yoğun talep yaşanıyor.

Bahçıvan Grup bünyesinde yer alan hayvancılık hizmetine talepler kurban bayramının yaklaşmasıyla birlikte hareketlendi. Grup bünyesinde yer alan inşaat, gayrimenkul, eğitim ve stüdyo daire işletmeciliğinin yanı sıra hizmetlerinin yanı sıra hayvancılık hizmeti de aynı kalite ve güvenle vatandaşlara hizmet veriyor.

İzmir’in ve Torbalı’nın güvenilir firmalarından Bahçıvan Grup bünyesinde yer alan Bahçıvan Çiftliği, vatandaşlara kredi kartı ile taksit hizmeti sağlıyor.

Kurbanınızı verdiğiniz vekaletle evinize kadar teslim eden Bahçıvan Besicilik, her bütçeye uygun küçükbaş hayvanları ile vatandaşın kutsal sorumluluğunu yerine getirmesinde güvenilir bir hizmet sunuyor.

Bahçıvan Çiftliği’nin 27 dönüm üzerinde yer alan kendi çiftliğinde tamamen doğal şartlarda yetişen hayvanların fiyat aralığı 2500 tl ile 4500 tl arasında yer alıyor.

Bahçıvan Grup adına konuşan Utku Can Bahçıvan, “Bahçıvan Grup olarak mübarek Kurban Bayramı’nda da vatandaşlarımızın yanındayız. Kendi çiftliğimizde tamamen doğal şartlarda yetiştirdiğimiz küçükbaş hayvanlarımızı aldığımız vekaletle evinize kadar teslim ediyoruz” şeklinde konuştu.

“İslam şartlara uygun, hijyenik şartlarda kesimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Kesme, parçalama, paketleme ve eve teslim şekilde çalışıyoruz. İsteyen vatandaşlarımız seçtiği hayvanı alıp gidebiliyor. İsteyen vatandaşlarımıza da randevu sistemi ile Kurban Bayramı süresince hayvanlarının başında bulunarak kesimde yer alabiliyor. Vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda onlara hizmet veriyoruz. Şu anda yoğun talep alıyoruz. Kurbanlıklarımıza olan yoğun talep nedeniyle herkese çok teşekkür ediyoruz. Kurban ibadetinde de yanlarında olduğumuzu belirtmek istiyoruz” dedi.

FACEBOOK İLE BAĞLAN