HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 19 Şubat 2020

KOSOVA'DA CİNNET GETİREN POLİS MEMURU, AİLESİNİ ÖLDÜRÜP İNTİHAR ETTİ

Magazinizmir
Kosova'nın Gilan şehrinde cinnet getiren bir polis memuru, annesi, babası ve 2 kardeşini öldürdükten sonra intihar etti. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, cesetler otopsi için Priştine Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Kosova'nın güneybatısında yer alan Gilan şehrinde bir polis, annesi ve babası ile 2 kardeşini öldürdükten sonra intihar etti. Yaşanan olayın ardından olay yerine çok sayıda polis ve ambulans sevk edildi. Sağlık görevlileri 5 kişinin de olay yerinde hayatını kaybettiğini belirtti. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, cesetler otopsi için Priştine Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

 

 

AİLESİNİ ÖLDÜRDÜKTEN SONRA İNTİHAR ETTİ

Korkunç cinayetle ilgili Kosova Savcılığı tarafından yapılan yazılı açıklamada, olayın öğle saatlerinde Gilan şehrindeki Bujanina semtinde meydana geldiği belirtildi. Açıklamada, Gilan Polis karakolunda görevli polis yetkilisi V.B.'nin, annesi ve babası ile 2 kardeşini öldürdükten sonra intihar ettiği kaydedilirken, komşuların olayın farklı şekilde geliştiğine dair iddiaları reddedilerek olay yerinde sadece cinayeti işleyen ve daha sonra intihar eden polisin tabancasının bulunduğuna dikkat çekildi.

FACEBOOK İLE BAĞLAN