HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 7 Eylül 2021

Kızılay Urla, Engelsiz Kampta!

Magazinizmir
Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Aydın Efeler Tesisleri’nde düzenlenen Engelsiz Kampı veda gecesine Türk Kızılay Urla, Kızılay Kadın Urla, Genç Kızılay Urla katılımlarıyla destek verdi.

Etkinliğe, Türk Kızılay Genel Sekreteri Hüseyin Can, Genel Müdür Yardımcısı Ekrem Şahin, Gönüllü Yönetim Direktörü Nurdal Durmuş, Urla Kızılay Başkanı Nurgül Saltık, Aydın Şube Başkanı Mesut Mezgit katıldı.
Türk Kızılay Genel Sekreteri konuşmasında Urla Kızılay’a ve Nurgül Saltık’a gerçekleştirdiği örnek proje için özel olarak teşekkür etti.
Türk Kızılay Urla adına konuşan Nurgül Saltık, “2015’ten bu yana sürdürdüğümüz ‘Hayata Bağlan Projesi’ kapsamında güzel çocuklarımız ve anneleriyle bütünleştik. Biz onlardan sabretmeyi öğrenirken onlar da gönüllülük kavramını içselleştirerek birer ‘Kızılay Gönüllüsü’ oldular. İyilik yolunda güzel çocuklarımız ve anneleriyle yürüyor olmaktan onur duyuyoruz" dedi. Özel çocukların veda gecesinde, kapanış şarkıları ve kamp ateşi yakılarak seneye bir kez daha buluşma talep edildi.

FACEBOOK İLE BAĞLAN