HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 18 Şubat 2022

KALİTE İLE UYGUN FİYATIN BULUŞTUĞU ADRES: ÜLKÜ GRUP DEPPO

Magazinizmir
Mobilyadan beyaz eşyaya, ev tekstilinden küçük ev aletlerine, elektronikten züccaciyeye eviniz için aradığınız her şey artık tek bir adreste. Perakende sektörünün yıldızı, Kısıkköy yolu üzeri Menderes’te hizmete girdi.

Perakende zincir mağazaları, mobilya, elektronik, ev tekstili, elektrikli ev aletleri, züccaciye ve beyaz eşya ile sektörün lideri konumunda bulunan Ülkü Grup, yeni projesi ‘Ülkü Grup


DEPPO” ile Menderes’te 10 bin metrekarelik dev alanda müşterilerine hizmet vermeye başladı.
Temellerinin atıldığı 1965 yılından bu yana kaliteli markaları müşterilerine en iyi fiyatla sunan, bünyesinde bulundurduğu mağazalarla Ege Bölgesi’nde İzmir başta olmak üzere Manisa ve Aydın’da hizmet veren Ülkü Grup, “Ülkü Grup DEPPO” projesiyle perakende sektörüne yeni bir soluk kazandırdı. Bölgenin en büyük fabrikadan halka alışveriş merkezini Menderes Kısıkköy yolu üzerinde açtıklarını belirten Ülkü Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Ülkü ile yeni projesi üzerine konuştuk.

56 yıllık perakende tecrübenizi, Menderes’te bulunan dev alanda yeni projenizle sürdürüyorsunuz. Ülkü Grup DEPPO müşterilerine ne vaat ediyor?
Kurulduğumuz 1965 yılından bu yana müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Başarı, büyümeyi ve ilerlemeyi getiriyor. Faaliyet gösterdiğimiz her alanda ‘marka olma’ hedefimizi, inandığımız değerlerimiz ve ilkelerimiz doğrultusunda çok çalışarak gerçekleştirdik. Şimdi İzmir’lilerin hizmetine sunduğumuz yeni projemiz Ülkü Grup DEPPO için çalışıyoruz. Burayı tamamen müşterilerimizin isteği doğrultusunda hazırlandık. 10 bin metrekarelik dev alanda evlerinin ihtiyacı olan her şeyi bulabilecekler. Mobilya, yatak, beyaz eşya, ev tekstili, züccaciye, küçük ev aletleri, elektronik, halı, kilim olmak üzere müşterilerimiz evlerinin tüm ihtiyaçlarını tek bir yerden karşılayabilecekler.

Uzun yıllardır farklı markalarla çalışıyorsunuz. Ülkü Grup DEPPO’ya gelen müşteriler hangi markaları bulacak? Ürün yelpazeniz oldukça geniş...
Ülkü Grup DEPPO’nun felsefesi; müşterilerine kaliteyi uygun fiyata sunmak. Bildiğiniz üzere bizim bir işimiz de toptancılık. Ülkemizin en büyük markalarıyla çalışıyoruz. Bu sebeple bizim farkımız burada ortaya çıkıyor ve büyük bir avantajımız var. Gerçekten fabrikadan halka satış yapıyoruz. Tabelamızdaki ‘fabrikadan halka taksitli alışveriş merkezi’ düşüncesi, ticaret anlayışımıza yansımış durumda. Bizler, hemşerilerimize kaliteyi uygun fiyata sunmak için çalışıyoruz.

Ülkü Grup DEPPO’da bu düşünceyle ortaya çıktı. Profilo, Philips, Altus, Arnica, Arzum, Simfer, Fakir, Remington, Apple, Samsung, Sunny, Xiaomi, TAÇ, Hanzade, Kütahya Porselen, İnegöl Mobilya, Demirsan Mobilya, Vespero Mobilya, Ekol Mobilya, Lammons Mobilya, Vespero Yatak, Vino Yatak gibi daha onlarca markayı müşterilerimize sunuyoruz. Ülkü Grup DEPPO’da 60 bin çeşit ürün var. Bu markaların içinde her bütçeye uygun ürün bulabiliyorsunuz. Ülkü Grup DEPPO ayrıcalığı burada ortaya çıkıyor. Kalite, her bütçeye ve zevke göre model ve fiyat avantajı. Üstelik ödeme kolaylığı da bizlerden. Ayrıca ücretsiz teslimat imkanımız da mevcut.

 “Taksitli alışveriş merkezi” derken, ödeme seçeneklerinden bahseder misiniz? Diğerlerinden ayrılan bir özelliğiniz var mı?
Biz aslında Türkiye’de eşi benzeri olmayan bir projeye karar verdik. Hem fabrikadan halka doğrudan ürün satalım hem de vatandaşlarımız bu ürünleri alırken mağazalarımızdaki ödeme koşullarından yararlansınlar. Ülkü Grup DEPPO’dan alışveriş yapan müşterilerimiz; kredi kartsız elden taksit avantajıyla da ürün alabiliyorlar. Üstelik 36 aya varan vade imkanları sunuyoruz. Bu konsepti; her zaman ilklerin kenti olmuş İzmir’den ortaya çıkarmak bizleri ayrıca mutlu ediyor. 60 bin zengin ürün çeşidi, kalite, uygun fiyat... Alışveriş yaparken aradığınız seçeneklerin hepsini bir araya topladık. Ben buradan yeni evleneceklere ya da evini yenileyeceklere sesleniyorum, Ülkü Grup DEPPO’ya uğramadan alışveriş yapmasınlar, burada her bütçeye ve her zevke ürün bulabileceklerine inanıyoruz.

Kendi markanız olan ‘Hanzade Konsept’ ürünlerini biliyoruz. Orası nasıl gidiyor? Yeni eklenen ürünler var mı?
Hanzade markasıyla ürün çeşidini artırarak çalışmalarımız devam ediyor. Dünyaya ihracat yapmak ve Türk markalarını dünyaya duyurmak zorundayız. 2005 yılından bu yana Hanzade markamızı sürekli olarak geliştiriyor ve yüzlerce ürün gamına ulaştırıyoruz. Ev tekstili sektöründe büyük bir boşluğu Hanzade markamızla doldurmayı başardık. Yakın zamanda ürettiğimiz tencere/tava modelleriyle, mutfak gereçleri ihtiyaçlarına da cevap verebiliyoruz. ‘Her evde en az bir Hanzade markalı ürün’ hedefimiz var. Bu yolda ilerlemeye devam edeceğiz. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN