HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 5 Mart 2020

KADINLARIMIZIN TERCİHİ PORLAND’DAN KAÇIRILMAYACAK KAMPANYA

Magazinizmir
Porland, Dünya Kadınlar Günü’nü 5-8 Mart tarihleri arasında, tüm ürünlerde %50 ve üzeri büyük indirimle kutluyor.

 Tasarladık ve Ürettik” mottosuyla, marka olarak balerin figüründen, yani kendini sanata adamış bir kadının zarafeti, estetiği, dayanıklılığı, yüksek disiplin ve özveriyi temsil etmesinden aldığı ilhamla, her aşaması aşk ve emek kokan uzun bir yolculuğa çıkan Porland, bugün sayısı 650’ye ulaşmış kadın çalışanıyla ve kadın çalışanlarından aldığı ilham ve güçle büyüyerek yoluna devam ediyor.

 

Hayatın her alanında tarzını ve farkını ortaya koyan kadınlarımız için; Porland’ın, seçim yaparken sınırları zorlayacak geniş ürün gamı ile her zevke ve her bütçeye hitap eden yüzlerce çeşit ürünü, sadece 4 gün için %50 ve üzeri indirimle satışa sunuluyor.Toplumun mimarı kadınlarımız, 5-8 Mart tarihleri arasında Porland mağazalarında ve www.porland.com sitesinde indirimli ürünlerle alışveriş yapmanın keyfini sürecek.

 

 

Kadınsı dokunuşların, doğa ve yeşilin büyülü etkisi ile bütünleşmiş Botanical Koleksiyonu, hem en çok tercih edilen hem de sofraların vazgeçilmezi olarak en çok önerilen, kampanyamızın da en beğenilen ürünlerinden biri olmuştur.

 

Porland’ın ürettiği tüm koleksiyonlardaki tekli satın alma seçeneği ile her kadın hem kendi takımını özgürce oluşturabilecek hem de özgün tasarımlı Porland ürünlerinden istediği adette satın alma imkanı elde edecek! Kendini özgün ve özgür hisseden tüm kadınların 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutlarız.

 

 

Detaylı Bilgi İçin:

Ümran ÜnsalPazarlama Grup Müdürü uunsal@porland.com
Kaan ÖlçerKurumsal İletişim Uzmanı kolcer@porland.com

 

www.porland.com
facebok.com/porlandkurumsal
instagram.com.tr/porland
instagram.com.tr/porlandgastro

 

Porland Hakkında: Porland, 1976 yılından bugüne gerek Ev gerekse Gastronomi kesimine hizmet eden ürün yelpazesi ile tasarımdan üretim aşamasına kadar her ince detayı üstün teknoloji ve iş gücü ile ürünlerine yansıtan, dünya trendlerinin de ötesinde sektörde trend belirleyici olarak konumlanan, 42 yıllık deneyime sahip Türkiye’nin önde gelen markasıdır. Bilecik’teki kendi tesislerinde, Porselen üretiminin yanı sıra ürün gamındaki ev gereksinimine yanıt verebilen masaüstü, mutfak, ev-dekor, tekstil ve banyo kategorisindeki ürünleriyle müşterilerin her türlü alışveriş ihtiyacına cevap vermektedir. Ayrıca dünya markalarından olan cam üreticisi Libbey ve Luigi Bormioli de mağazalarında satışta olan markalardan bazılarıdır. Porland 1600’ü aşkın çalışanın istihdam edildiği Türkiye’nin en büyük porselen üreticilerinden birisidir. 6 bölge müdürlüğü, Perakende de 30’u aşkın mağazası ve online alışveriş sitesi ile sadece yurt içinde değil, yurt dışı pazarlarının da aranılan markasıdır. 300 bin metrekare açık ve 70 bin metrekare kapalı alana sahip Bilecik tesislerinde, yılda yaklaşık 70 milyon adet üretiminin %65’ini dört ana kıtada 30’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir.

FACEBOOK İLE BAĞLAN